وصیتنامه:

 

بسم رب الشهدا والصدیقین

این وصیتنامه‌ها انسان را میلرزاند و بیدار میکند .
” امام خمینی “

السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی جمیعاً سلام الله ابدا ما بقیت و بقیه الیل والنهار و لا جعل الله آخر العهد منی لزیارتکم ـ السلام علی حسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین .

سلام ما بر تو باد ای مظلوم دنیا، سلام ما بر تو باد ای یاور مظلومان خدا لعنت کند آن قومی که تو را کشتند و در کشتن تو راضی بودند .

درود به خون شهدای پاکی که معصوم شهید شدند ، درود به گلهای پرپر گشته هفتم تیر ماه و سرور عزیزمان ، مظلوم تاریخ ، شهید بهشتی .

خداوندا در این راه مقدس خالصانه پای نهاده‌ام ، امید آن دارم که تابه آخر این راه را ادامه بدهم ، پروردگارا اگر در روز عاشورا نبودم تا حسین(ع) را یاری کنم ، ولی اکنون به ندای هل من ناصرش که از زبان رهبر عالم ، خمینی ، (که ۱۴ سال در تبعید بود) شنیده شده ، لبیک گفته‌ایم و میگوییم .

حسین جان این خون ناقابلم را فدای اسلامت میکنم . خداوندا ، به محمد و آل محمد قلم عفو بر جرایم اعمال ما بکش ، خداوندا در این مکان مقدس آمده‌ام با تو پیمان ببندم که راه شهید بهشتی و شهید شاه آبادی را ادامه بدهم .

ای مظلومان تاریخ ای آنهایی که در چنگ ظالمان هستید ، به رهبری امام امت قیام کنید .

خداوندا در این ساعت مقدس که زبانم گویای این کلمات است حس می‌کنم که تو خواسته‌ای که من از خودم چند کلمه ای جای بگذارم ، از تو می‌خواهم فردای قیامت مرا با حسین (ع) محشور کنی .

پیامی برای پدر و مادرم دارم و آن این است :

خانواده عزیزم ، ای پدر عزیزم و ای مادر زحمت کشیده‌ام ، رسالت خون مرا به عهده بگیرید و راه مرا زنده نگهدارید امام را دعا کنید ، رزمندگان را یاری و به جبهه کمک کنید .

برادرم بهمنیار ، ای مومن خدا از تو میخواهم راه مرا ادامه بدهی ، قرآن بدست بگیری ، سلاحم را برداری و روانه جبهه شوی ، ای رزمنده عزیز خداوند تو را تائید نماید ، اگر می‌خواهی فردای قیامت از من جدا نشوی راهم را ادامه بده خداوند تو را موفق بدارد که می‌توانی حکم خدا را اجرا نمایی .

اگر همه زیر لوای اسلام بیاییم بر همه قدرتها پیروز خواهیم گشت ای عزیزان ، مومنها ، مسلمانها ، همسایه‌ها و عموهایم از همه شما التماس دعا دارم و از شما طلب عفو و مغفرت می‌جویم شما بر من حق دارید پس مرا حلال کنید و ببخشید، من هم از طرف خودم شما را حلال میکنم چون خداوند فرموده است که شهید ۷۰ هزار تن را می‌تواند شفاعت کند .

علی (ع) میفرماید : از حضرت رسول ( ص) پرسیدم مجاهد فی‌ سبیل الله چه خصوصیاتی دارد ؟ فرمودند در روز قیامت ۷۰ هزار نفر را شفاعت میکند و موقعی که تیر دشمن به او میخورد ملائکه نمیگذارند بدنش به زمین بیفتد و میگویند حیف است که مومن و بنده پاک خدا روی خاک افتد ، بدن طیب و طاهرش را بر دوش می‌گیرند و حوریان بهشتی منتظرند تا بیاید .

ای برادرهای مغرور دنیا به فکر مال دنیا نباشید ای عزیزان بیاید راه خدا ، شهدا و مومنان را ادامه بدهید ، بخدا قسم آنها که هنوز هم بر علیه این جمهوری اسلامی و بر علیه امام یک کلمه حرف بدی بزنند گمراهند ، آنها کر و لال و کورند . برادرهایم خلیل ، یوسف ، رضا عبدالرسول از شما میخواهم راه شهیدان را ادامه بدهید ، اگر من شهید شدم ناراحت نباشید ، به یاد امام حسین (ع) ، علی اکبر ، قاسم و اصغر ۶ ماهه ناله و گریه کنید .

ای خواهران زحمت کشیده‌ام زینب وار باشید و راهم را ادامه دهید امیدوارم خداوند شما را موفق کند ، بیاد زینب (س) ، کلثوم و فاطمه زهرا (س)گریه و زاری نمایید در این دنیا باید خیلی گریه کرد که این جز صفات مومنان است ، خواهرانم از شما میخواهم زینب وار راهم را ادامه بدهید .

وسیعلم الذین ظلمو ای منقلب ینقلبون
پاسگاه زید ۶۳/۲/۱۲
برادر شما الله داد بهمنیاری

بازدیدها: 15