شرح زندگی :

شهید بردستانی در سال ۱۳۴۶ در خانواده مذهبی در روستای بهمنیاری از توابع شهرستان گناوه دیده به جهان گشود دوران کودکی را در روستا گذراند و در سن هفت سالگی پا به مدرسه گذاشت در همان روستا تا پایان دوران ابتدائی درس خواند ولی به علت نبودن مدرسه راهنمایی در روستای بهمنیاری به شهر گناوه هجرت کرد و دوران سه ساله راهنمایی را در شهر گناوه گذراند .

او فردی مذهبی و نسبت به نماز روزه بسیار اهمیت میداد و پشتیبان نظام و رهبری و ولایت فقیه بود و در راهپیمایهای انقلاب اسلامی شرکت فعال داشت .

او در سال ۱۳۶۰ وارد سپاه پاسداران شد و دوران خدمت خود را در سپاه گناوه گذراند بعد از آن وارد ناو تیپ امیرالمومنین (ع) شد و در ناو تیپ امیرالمومنین(ع) فرماندهی یکی از گروهانهای را بعهده گرفت شهید بردستانی در سال ۱۳۶۴ ازدواج کرد که ثمره آن یک فرزند پسر بنام حسین میباشد .

او فردی شجاع بود و چندین بار به جبهه رفت و در عملیات کربلای ۴ فرماندهی یکی از گردانها را بعهده داشت و در تاریخ ۴/۱۰/۶۵ مفقود شد و بعد از ده سال مفقودیت پیکر مطهرش در سال ۱۳۷۵ به میهن بازگشته شد و دیارمان را عطرآگین نمود و در گلزار شهدا شهر گناوه به خاک سپرده شد .

یادش گرامی و روحش شاد باد

—————————————————————————————————————————————–

بازدیدها: 67