وصیت نامه شهید

مورخه : ۱۳۶۲/۰۷/۱۰

بسمه تعالي

« اين وصيت نامه‌هاي كه اين عزيزان (شهدا) مي‌نويسند مطالعه كنيد پنجاه سال عبادت كرده‌ايد . »

(امام خميني)

السلام عليك يا ابا عبدالله السلام‌ عليك اي سالار شهيدان و درود بر امام امت خميني بت شكن كه با حركت به رزم خويش آهنگ اسلام را به صدا درآورد و سلام بر شما اي شهيدان به خون خفته كه همه شما به سوي مرگ رفتيد در حالي كه نگران فردا بوديد .

 خدايا به محمد (ص) بگو كه پيروانش حماسه آفريدند به علي (ع) بگو كه شيعيان قيامت به پا كردند و به حسين (ع) بگو خونش در رگهاي جوشيد بگو از آن خونها سروها روئيد ظالمان سروها بريدند اما باز هم سروها روييد تو مي داني كه دست اجانب از آستين شرق و غرب بيرون آمده و براي از بين بردن اسلام عزيز كمر همت بسته اند و در صورت ظاهر مانند دو تيغه قيچي مي‌مانند با اينكه دو تيغه بر خلاف هم حركت مي كنند براي از بين بردن يك چيز بكار مي‌رود شرق و غرب نيز براي قطع اسلام به حركت درآمده خدايا مي‌روم تا آيين محمد (ص)كه پس از سالها و پس از جانبازهاي فراوان كه از اتمام انبيا گرفته امروز بدست ما رسيده پاسدار باشم و اينجاست كه بايد همه ما در حد توان از جان و مال از انقلاب عزيز پاسداري نماييم و نگذاريم در حركت اين انقلاب خللي ايجاد گردد با توجه به اينكه زمامداران اصلي امريكا ، صهيونيست مي‌باشند به خوبي مي‌توان فهميد كه صهيونيستها شيطانهاي مجسم اين دورانند و ما به حكم خدا و فتواي امام و رهبرمان موظفيم با آنها  نبرد كنيم و قدس عزيز را نجات دهيم و راه قدس نيز به گفته امام عزيزمان از كربلا مي‌گذرد و صدام تكريتي را كه سد راه مي باشد از ميان برداشت و در كربلا ميساق جديدي با حسين (ع) ببنديم و روانه آزادي قدس كه خانه خدا و اولين قبله گاه مسلمين بوده از دست جلادان تاريخ رها سازيم و مردم مستضعف لبنان و فلسطين را زير چكمه اين خونخواران نجات دهيم (انشاالله) .

خدايا نفرين و لعن ابديت را نثار اين خناسان كن تا مردم مستضعف جهان به حقوق حقه خود دست يابند . اي مردم درختي را كه خود نشانده‌ايد در پاسدارش به حد توان بكوشيد و دست از ياري و ولايت فقيه امام عزيزمان بر نداريد كه حجت است بر همگي ما و چنانچه از اطاعت امرش كوشا مي‌شود كفران نعمت كرده‌ايد و خداوند ما را به بلاهاي بزرگ دچار مي‌گرداند .

 نمازهاي خود را در مساجد به صورت جماعتها بر پا داريد كه شياطين و خناسان تنها ضربه‌اي كه خورده‌اند از مسجد و صفوف مسلمين مي‌باشد صفوفتان را فشرده‌تر سازيد و از تفرقه و تك روي به پرهيزيد كه منافقين و شياطين نتوانند در ميانتان نفوذ كنند . دولت جمهوري اسلامي را كه مقدمه حكومت مهدي (عج) است ياري دهيد و در مباني و حاكميت آن بكوشيد از كمك و استعانت به رزمندگان اسلام و جبهه‌هاي اسلام غفلت نكنيد و راه شهدا را  ادامه دهيد و به ياريشان بشتابيد كه حال نوبت من و توست .

 نكند كتاب خدا و خانه خدا (مساجد) در ميانمان غريب باشند كه كتاب را به عنوان يك كتاب معمولي در خانه نگهداريم نه ، برادريش و در آيات و كلامش تدبير نمائيم و در احكامش به عمل بكوشيم كه همين دستورات انسان ساز قرآن است كه ما را سرفراز و پيروز گردانيده .

 خدايا تو را بحق مهدي (عج) امام عزيزمان را تا انقلاب مهدي(عج) حتي كنار مهدي (عج) نگهدار . خدايا رزمندگان اسلام را پيروزشان بگردان . خدايا جوانان مملكتمان را و امت شهيد پرورمان را در پيشرفت و توسعه هر چه بيشتر ياري فرما .

 در پايان توفيق و سعادت مومنين و مومنات را از خداي بزرگ خواستارم و براي اين بنده گنه كار نيز دعا فرمايد تا خداوند از سر تقصيرات وي در گذرد و در آخر چند كلمه‌اي با خانواده خود دارم كه اميدوارم فقط آنها را براي خودشان ذكر نمايند مادر عزيزم از اينكه در مدت عمر خود نتوانستم ذره‌اي از زحمات و خدمات شما را جبران نمايم معذرت مي‌خواهم و مرا نيز ببخشاييد و در مرگ من زياد بي‌تابي و فرياد مكن چرا كه ما از خداييم و بسوي خدا باز مي‌گرديم برادران و خواهران خود را توصيه مي‌كنم كه هميشه پيرو ولايت فقيه باشند و در انجام احكام اسلام بكوشند . و نيز از تمام اقوام و خويشان و دوستان و برادران خود مي‌خواهم كه مرا ببخشايند و براي اين گنه كار از خداي بزرگ طلب عفو و بخشش نمايند .

حاصل زارعي

وصیت نامه شماره : ۲

 اين جانب حاصل زارعي وصيت نامه خود را با نام خدا آغاز مي‌كنم

اكنون كه به ياري خدا قصد دارم تا آنجا كه در خود توان رزميدن را مي‌‌بينم يعني تا آن زمان كه لابلاي نفسهاي به شماره افتاده‌ام هنوز هم فرياد الله اكبر تير محكم آتشين بر قلب مزدوران كافر خواهد فرستاد در جبهه حق و دعوت از حق را كه امروز حسين و زينب گونه‌هاي غرب و جنوب و يا كربلاي ايران شنيده حق و دعوت از حق را كه امروز حسين و زينب گونه هاي غرب و جنوب و يا كربلاي ايران شنيده مي شود با عزمي متكي به الله وبا صداي محكم كه با رگبار مسلسل خود و برادرانم در خواهد آميخت لبيك گويم اكنون با ظهور مجدد خوشيد اسلام انسان مي‌رود تا هميشه خليفه خدا در زمين شود و به آن مقامي كه ذيحق است دست يابد شهادت همچون ميوه اي است كه نمي‌توان آن را كامل از درخت چيد و شهيد آگاه است و براي وصول به اين آگاهي بايد سرمايه‌گذاري عظيم كرد .

 بايد خدا و قرآن را شناخت وبا پوست و گوشت خود آن را لمس نمايد و يا به عبارت ديگر از مرحله ايمان و جهاد گذشته تا به مرز شهادت برسد  به همه مي‌گويم كه قدر داني ابر مرد مجاهد و اين منجي بشريت را بدانيد و از بيانات گوهر بارش گوش فرا دهيد و امام عزيز را تنها نگذاريد .

منتظر ثانيه‌اي هستم كه مرگ سرخم را كه از شهيد حسين و محراب علي سرچشمه مي‌گيرد در آغوش گيرم . بعد از مرگ مرا در گوري در كنار ديگر شهداي گناوه به خاك بسپاريد . در پايان از همه خويشان و دوستان خداحافظي منمايم شيون مكن مادر در مرگ خونبارم .   

بنده خدا حاصل زارعي