وصیتنامه

 

وصیتنامه شماره یک

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

درود بر محمد مصطفی (ص) و درود بر حسین شهید مظلوم و ستیزگر که خستگی را نمی شناخت و سلام بر امت شهید پرور ایران که تمام نیروی خود را وقف تداوم انقلاب اسلامی نمودند حال که صدام نقشه ارباب خود امریکا را به اجراء در می آورد و صدای هل من ناصر ینصرنی امام بلند است  من برای دفاع از اسلام در مقابل هجوم کفار بعثی به کشور اسلامی خود در غیبت کبرای امام زمان (ع) و نایب بر حقش و ولی فقیه امام خمینی برای جهاد در راه خدا به میدان با دشمنان خداوند میرم تا وظیفه شرعی خود را انجام دهم و هر سفری که به ماموریت میروم شهادت را بیشتر احساس میکنم و نیز تو خود میدانی که ما طالب شهادتیم ولی این آرزویم است که تمام ضرباتم را بر پیکر صدامیان بزنم چون هدفمان پیروزی و سرانجام شهادت است.خدایا این سعادت بزرگ را نصیبم گردان تا که شاید بتوانم دین خود را نسبت به اسلام و امام کفر ستیزمان ادا کنم .

 

اگر کشته شدم فقط دعا کنید و شکر خدا را بجا آورید و برای من دعا کنید که خدا مرا در زمره شهدای درگاهش قرار دهد برایم هیچکس سیاه نپوشد و عزاداری نکند چون هدفم خدا بوده و فراموش نکنید دنیا به آخر میرسد پس خود را مهیای سفر آخرت کنید و اما  پدرم درود بر تو که چون ابراهیم فرزند خود را به قربانگاه فرستادی و تو نیز بدان که فرزند ت هرگز از فرمان خدای سرباز نمی زند و مرگ در راه خدا را جز سعادت نمی داند مادرم سلام بر تو که بر احساسات مادرانه‌ات پیروز شدی و فرزندت را روانه میدان نبرد با کفار کردی من هم به وجود تو افتخار میکنم .

 برادران و خواهران راه خدا بهترین راه هاست کوشنده و پوینده در این راه باشید و ای امام از ما راضی باش که ما تا آخرین قطرات خونمان دنباله‌رو روحانیت مبارز خواهیم بود و ای برادران حزب الله اگر امام را تنها گذاشتید چون مردم بی وفای کوفه که حسین را تنها گذاشتند خواهیم بود .خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار از عمر ما بکاه و بر عمر او بیفزا

 

پدر و هم رزمان و عزیزانم اسلحه ام را بر زمین نگذارید و راهم را ادامه دهید که اطمینان دارم ادامه خواهید داد و خواهرانم شما نیز زینب زمان باشید و از هر آنچه هوس کردید بپرهیزید از نظر مادی چیزی ندارم فقط یک موتور سیکلت دارم و آنرا به بسیج مسجد امام حسن بدهید و در ضمن پدرجان از شما و ملت گناوه خواهانم که مرا حلال کنید .

برادر کوچک شما حر خسروی

 

 

****************************************************

 

 

وصیتنامه شماره دو

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

دلم آشیانه انقلاب است و فریادم ایران ایران خوزستان می باشد . من از صحرای خون آلود خوزستان می آیم.  قدم به سوی قیام خون بود. من از خوزستان می آیم از شهر خون و شهادت . من از جایی می آیم که تمام دشت و صحرای آن را خون فرا گرفته است من رفتم و خون خود را در آنجا ریختم و هر قطره از خونم لاله می سازد و این لاله ها خاری است در چشم دشمنان .

 

من خونم در این سرزمین ریخته شد ولی نام خوزستان و اسلام با خون من جاودان خواهد ماند . فریاد هل من ناصر ینصرنی امام را پاسخ بخشیدم تا اینکه مکتب را که در آن روحمان از آنجاست با خون خود پاسخ بخشیده باشم . من عاشق شهادت بودم و به پیش رفتم تا اینکه با خون خود فتح و پیروزی به پیش گیرم.   من از شهادت چه باک داشتم زیرا که فرزند سازش ناپذیر خمینی بودم من خوشحالم از این که بر قامت من ردای سرخ شهادت است من زخم تازیانه دشمن را بر تن خود گذاشتم اما مرهم بر زخم یک امت گذارشتم با شهادتم چون که من با خدای خویش پیمان بسته بودم که از خط سرخ شهادت همیشه جاودان بمانم . و چه زیبا و دوست داشتنی است خالصانه در راه خدا قدم برداشتن و به آرزوی دیرینه ام رسیدن و به درجه ولای انسانیت رسیدن که شهادت باشد .

 

و این گفته ، پدرم می باشد پدر جان همیشه به تو گفته بودن که من امانتی هستم از طرف خدا نزد تو و روزی باید به سوی او بروم و آن همان روز بود که به سویش رفتم و من افتخار می کردم که در چنین راهی بروم و من افتخار می کردم که در چنین زمانی زیست می کردم و افتخار والاتر اینکه در چنین موقعیت حساس و تحت رهبری چنین امامی به جهاد  تا شهادت شتافتم .

 

و ای ملت مسلمان ایران از شما می خواهم که برایم دعا کنید که خداوند متعال مرا در زمره شهیدان راهش قرار دهد و من یک پیام به امت مسلمان و شهید پرور ایران دارم وآن این است که قدر این نائب حضرت مهدی را بدانید که اطاعت از او واجب شرعی است و این انقلاب زمینه ساز انقلاب حضرت مهدی می باشد و پیامی دیگر که دارم این است که تقوا پیشه نمایید و خدا ترس و پرهیز کار باشید تا پیروزی شما به انجام رسد و به مارکیسها بگویید که من در جبهه خدا را با چشم خودم مشاهده کردم  .

 

و ای ملت ایران سعی کنید در این راه بیایید و دین خدا را یاری کنید و از پدر و مادرم می خواهم که برای من گریه نکنند برای امام حسین و بچه هایش گریه کنید . و از کلیه برادان و خواهران می خواهم که هر وقت دعا می کنید به یاد من رو سیاه هم باشید و از حضرت مهدی بخواهید که از خدا بخواهد تا مرا مورد عفو قرار دهد و این سخنم با پدر و مادرم می باشد ای پدر و ای مادر عزیزم که مرا به این حد از رشد و بلوغ رسانده اید  از شما می خواهم که قدر این نایب مهدی را بدانید که اطاعت او واجب شرعی است . امیدوارم که این انقلاب زمینه ساز انقلاب مهدی ( ع ) باشد .

ای پدر عزیزم : امیدوارم که برای از دست دادن من غصه و افسوس نخورید بدانید که حیات دنیا هیچ ارزش ندارد و اصل و مهم حیات جاوید اخروی است پس در دنیا تا می توانیم باید بکوشیم تا در آخرت در بهشت جاوید از انواع نعمت های خداوند برخوردار باشیم . پدر و همرزمان و عزیزانم اسلحه ام را زمین نگذارید و را هم را ادامه دهید که اطمینان دارم ادامه خواهید داد و رهبر عزیز را تنها نگذارید و همیشه از او تبعیت کنید . و برادرانم راه خدا بهترین راه هاست پوینده و کوشنده در این راه باش . و خواهرانم شما نیز زینب زمان باش و از هر آنچه هوس کردید بپر هیزید و در راه خدا مبارزه کنید .

برادر کوچک شما حر خسروی

 

****************************************************

 

وصیتنامه شماره سه

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

با سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و با درود بر تمام شهیدان اسلام وصیت نامه خود رامی‌نویسم :

من به عنوان یک مسلمان در راه خدا برای یاری لشکریان خدا عازم جبهه شدم تا دین خود را ادا نمایم من فقط به خاطر اسلام و به خاطر خدا به اینجا آمده‌ام من آمده‌ام تا با کمک به دیگر برادران تمام اجانب را از سرزمین مقدس اسلامیان بیرون رانیم اگر من شهید شدم از شهادتم برای اسلام تبلیغ کنید بر جنازه‌ام قرآن و عکس امام را بگذارید تا مردم بدانند این شهید راهرو امام و قرآن بوده است ملت باید این دعای بزرگ را از یاد نبرد که خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار . مردم فقط باید گوش به فرمان امام باشند اگر مردم نافرمانی کنند از قوانین خدا نافرمانی کرده اند آنگاه است که عذاب شدیدی را خواهند دید .

 جوانان فقط برای اسلام و تحکیم نظام جمهوری اسلامی که خون بهای هزاران شهید می باشد به اینجا آمده‌ایم و هیچ نظر دیگری نداریم و من از ملت ایران میخواهم که از آیت الله عظام  پشتیبانی کرده و روحانیت مبارزه را رها نکنید که اگر روحانیون را رها کردید اسلام را رها کرده‌اید .

و این گفته به پدرم است؛ پدر زحمات تو فراموش نکردنی است و من امیدوارم که اگر شهید شدم برای من گریه نکنی چون شهید گریه ندارد من به جبهه جنگ اسلام علیه کفر رفتم تا شاید بتوانم با خون خود عاشورای دیگری به پا دارم. (کل یوم عاشورا و کل عرض کربلا) فقط یادتان نرود همیشه دو رکعت نماز برای سلامتی امام و دو رکعت نماز برای ظهور امام زمان (عج) بپا دارید .از نظر مادی چیزی ندارم فقط چند جلد کتاب دارم که آن را به کتابخانه کمیل مسجد امام حسن (ع)  تحویل دهید و یک موتور سیکلت دارم که آن را هم به بسیج بندر گناوه تحویل بدهید .   

حر خسروی

 

 

___________________________________________________________________________________

بازدیدها: 63