وصیتنامه

 

وصیتنامه شماره یک

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

درود بر محمد مصطفي (ص) و درود بر حسين شهيد مظلوم و ستيزگر كه خستگي را نمي شناخت و سلام بر امت شهيد پرور ايران كه تمام نيروي خود را وقف تداوم انقلاب اسلامي نمودند حال كه صدام نقشه ارباب خود امريكا را به اجراء در مي آورد و صداي هل من ناصر ينصرني امام بلند است  من براي دفاع از اسلام در مقابل هجوم كفار بعثي به كشور اسلامي خود در غيبت كبراي امام زمان (ع) و نايب بر حقش و ولي فقيه امام خميني براي جهاد در راه خدا به ميدان با دشمنان خداوند ميرم تا وظيفه شرعي خود را انجام دهم و هر سفري كه به ماموريت ميروم شهادت را بيشتر احساس ميكنم و نيز تو خود ميداني كه ما طالب شهادتيم ولي اين آرزويم است كه تمام ضرباتم را بر پيكر صداميان بزنم چون هدفمان پيروزي و سرانجام شهادت است.خدايا اين سعادت بزرگ را نصيبم گردان تا كه شايد بتوانم دين خود را نسبت به اسلام و امام كفر ستيزمان ادا كنم .

 

اگر كشته شدم فقط دعا كنيد و شكر خدا را بجا آوريد و براي من دعا كنيد كه خدا مرا در زمره شهداي درگاهش قرار دهد برايم هيچكس سياه نپوشد و عزاداري نكند چون هدفم خدا بوده و فراموش نكنيد دنيا به آخر ميرسد پس خود را مهياي سفر آخرت كنيد و اما  پدرم درود بر تو كه چون ابراهيم فرزند خود را به قربانگاه فرستادي و تو نيز بدان كه فرزند ت هرگز از فرمان خداي سرباز نمي زند و مرگ در راه خدا را جز سعادت نمي داند مادرم سلام بر تو كه بر احساسات مادرانه‌ات پيروز شدي و فرزندت را روانه ميدان نبرد با كفار كردي من هم به وجود تو افتخار ميكنم .

 برادران و خواهران راه خدا بهترين راه هاست كوشنده و پوينده در اين راه باشيد و اي امام از ما راضي باش كه ما تا آخرين قطرات خونمان دنباله‌رو روحانيت مبارز خواهيم بود و اي برادران حزب الله اگر امام را تنها گذاشتيد چون مردم بي وفاي كوفه كه حسين را تنها گذاشتند خواهيم بود .خدايا ، خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگهدار از عمر ما بكاه و بر عمر او بيفزا

 

پدر و هم رزمان و عزيزانم اسلحه ام را بر زمين نگذاريد و راهم را ادامه دهيد كه اطمينان دارم ادامه خواهيد داد و خواهرانم شما نيز زينب زمان باشيد و از هر آنچه هوس كرديد بپرهيزيد از نظر مادي چيزي ندارم فقط يك موتور سيكلت دارم و آنرا به بسيج مسجد امام حسن بدهيد و در ضمن پدرجان از شما و ملت گناوه خواهانم كه مرا حلال كنيد .

برادر كوچك شما حر خسروي

 

 

****************************************************

 

 

وصیتنامه شماره دو

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

دلم آشيانه انقلاب است و فريادم ايران ايران خوزستان مي باشد . من از صحراي خون آلود خوزستان مي آيم.  قدم به سوي قيام خون بود. من از خوزستان مي آيم از شهر خون و شهادت . من از جايي مي آيم كه تمام دشت و صحراي آن را خون فرا گرفته است من رفتم و خون خود را در آنجا ريختم و هر قطره از خونم لاله مي سازد و اين لاله ها خاري است در چشم دشمنان .

 

من خونم در اين سرزمين ريخته شد ولي نام خوزستان و اسلام با خون من جاودان خواهد ماند . فرياد هل من ناصر ينصرني امام را پاسخ بخشيدم تا اينكه مكتب را كه در آن روحمان از آنجاست با خون خود پاسخ بخشيده باشم . من عاشق شهادت بودم و به پيش رفتم تا اينكه با خون خود فتح و پيروزي به پيش گيرم.   من از شهادت چه باك داشتم زيرا كه فرزند سازش ناپذير خميني بودم من خوشحالم از اين كه بر قامت من رداي سرخ شهادت است من زخم تازيانه دشمن را بر تن خود گذاشتم اما مرهم بر زخم يك امت گذارشتم با شهادتم چون كه من با خداي خويش پيمان بسته بودم كه از خط سرخ شهادت هميشه جاودان بمانم . و چه زيبا و دوست داشتني است خالصانه در راه خدا قدم برداشتن و به آرزوي ديرينه ام رسيدن و به درجه ولاي انسانيت رسيدن كه شهادت باشد .

 

و اين گفته ، پدرم مي باشد پدر جان هميشه به تو گفته بودن كه من امانتي هستم از طرف خدا نزد تو و روزي بايد به سوي او بروم و آن همان روز بود كه به سويش رفتم و من افتخار مي كردم كه در چنين راهي بروم و من افتخار مي كردم كه در چنين زماني زيست مي كردم و افتخار والاتر اینكه در چنين موقعيت حساس و تحت رهبري چنين امامي به جهاد  تا شهادت شتافتم .

 

و اي ملت مسلمان ايران از شما مي خواهم كه برايم دعا كنيد كه خداوند متعال مرا در زمره شهيدان راهش قرار دهد و من يك پيام به امت مسلمان و شهيد پرور ايران دارم وآن اين است كه قدر اين نائب حضرت مهدي را بدانيد كه اطاعت از او واجب شرعي است و اين انقلاب زمينه ساز انقلاب حضرت مهدي مي باشد و پيامي ديگر كه دارم اين است كه تقوا پيشه نماييد و خدا ترس و پرهيز كار باشيد تا پيروزي شما به انجام رسد و به ماركيسها بگوييد كه من در جبهه خدا را با چشم خودم مشاهده كردم  .

 

و اي ملت ايران سعي كنيد در اين راه بياييد و دين خدا را ياري كنيد و از پدر و مادرم مي خواهم كه براي من گريه نكنند براي امام حسين و بچه هايش گريه كنيد . و از كليه برادان و خواهران مي خواهم كه هر وقت دعا مي كنيد به ياد من رو سياه هم باشيد و از حضرت مهدي بخواهيد كه از خدا بخواهد تا مرا مورد عفو قرار دهد و اين سخنم با پدر و مادرم مي باشد اي پدر و اي مادر عزيزم كه مرا به اين حد از رشد و بلوغ رسانده ايد  از شما مي خواهم كه قدر اين نايب مهدي را بدانيد كه اطاعت او واجب شرعي است . اميدوارم كه اين انقلاب زمينه ساز انقلاب مهدي ( ع ) باشد .

اي پدر عزيزم : اميدوارم كه براي از دست دادن من غصه و افسوس نخوريد بدانيد كه حيات دنيا هيچ ارزش ندارد و اصل و مهم حيات جاويد اخروي است پس در دنيا تا مي توانيم بايد بكوشيم تا در آخرت در بهشت جاويد از انواع نعمت هاي خداوند برخوردار باشيم . پدر و همرزمان و عزيزانم اسلحه ام را زمين نگذاريد و را هم را ادامه دهيد كه اطمينان دارم ادامه خواهيد داد و رهبر عزيز را تنها نگذاريد و هميشه از او تبعيت كنيد . و برادرانم راه خدا بهترين راه هاست پوينده و كوشنده در اين راه باش . و خواهرانم شما نيز زينب زمان باش و از هر آنچه هوس كرديد بپر هيزيد و در راه خدا مبارزه كنيد .

برادر كوچك شما حر خسروي

 

****************************************************

 

وصیتنامه شماره سه

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

با سلام به رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران امام خميني و با درود بر تمام شهيدان اسلام وصيت نامه خود رامي‌نويسم :

من به عنوان يك مسلمان در راه خدا براي یاري لشكريان خدا عازم جبهه شدم تا دين خود را ادا نمايم من فقط به خاطر اسلام و به خاطر خدا به اينجا آمده‌ام من آمده‌ام تا با كمك به ديگر برادران تمام اجانب را از سرزمين مقدس اسلاميان بيرون رانيم اگر من شهيد شدم از شهادتم براي اسلام تبليغ كنيد بر جنازه‌ام قرآن و عكس امام را بگذاريد تا مردم بدانند اين شهيد راهرو امام و قرآن بوده است ملت بايد اين دعاي بزرگ را از ياد نبرد كه خدايا ، خدايا تا انقلاب مهدي خميني را نگه دار . مردم فقط بايد گوش به فرمان امام باشند اگر مردم نافرماني كنند از قوانين خدا نافرماني كرده اند آنگاه است كه عذاب شديدي را خواهند ديد .

 جوانان فقط براي اسلام و تحكيم نظام جمهوري اسلامي كه خون بهاي هزاران شهيد مي باشد به اينجا آمده‌ايم و هيچ نظر ديگري نداريم و من از ملت ايران ميخواهم كه از آيت الله عظام  پشتيباني كرده و روحانيت مبارزه را رها نكنيد كه اگر روحانيون را رها كرديد اسلام را رها كرده‌ايد .

و اين گفته به پدرم است؛ پدر زحمات تو فراموش نكردني است و من اميدوارم كه اگر شهيد شدم براي من گريه نكني چون شهيد گريه ندارد من به جبهه جنگ اسلام عليه كفر رفتم تا شايد بتوانم با خون خود عاشوراي ديگری به پا دارم. (كل يوم عاشورا و كل عرض كربلا) فقط يادتان نرود هميشه دو ركعت نماز براي سلامتي امام و دو ركعت نماز براي ظهور امام زمان (عج) بپا داريد .از نظر مادي چيزي ندارم فقط چند جلد كتاب دارم كه آن را به كتابخانه كميل مسجد امام حسن (ع)  تحويل دهيد و يك موتور سيكلت دارم كه آن را هم به بسيج بندر گناوه تحويل بدهيد .   

حر خسروي

 

 

___________________________________________________________________________________