وصیت نامه شهید

مورخه : ۱۳۶۲/۱۱/۲۴

« یا حمید به حق محمد یا عالی بحق یا فاطر بحق فاطمه یا محسن بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین »

با سرافزاری بر مهاجمین تبهکار بتازد و آنان را در هم بکوبید .

امام خمینی

بار خدایا !

اینکه سفر دارم و این حرکت را با نام تو آغاز می‌کنم و برای رضا و خشنودی توست تا توانم حسن بندگی تو را ادا کنم . از رنج سفر غم و غربت پناه می‌برم .

خدایا !

فقط تو دوست من در سفر هستی تویی که در یک زمان هم رعایت مرا در سفر بکنی و هم بازماندگانم را محافظت نمایی آنان را به دست تو می‌سپارم . زیرا تنها تو سرپرست بینوایانی.

 خدایا!

 امروز ما به حسین زمان خود لبیک گفته و با او بیعت بسته‌ایم و این  امر را بر خود واجب دانسته‌ایم زیرا که در راه تو و قرآن تو و دین تو و پیامبر تو و فرزندان تو حرکت می‌کنند . جهت حفظ اسلام او را یاری می‌کنیم تو او را برای ما حفظ و دین تا ظهور مهدی (عج) صحیح و سالم نگهدار .

خدایا !

دشمنان را هر چه زودتر سرنگون و پیروز نمایی . آزادی عراق و راه کربلا و قدس عزیز را به دست رزمندگان برای ما برسان . جانم فدای یک لحظه عمر امام.

خدایا !

امروز مردم ما اعلام کرده‌اند که با مردم کوفه نیستیم حسین تنها بماند . ما می‌میریم تا خمینی زنده بماند .

آری حاضریم برای حفظ  بقاء اسلام و راه روح الله بمیریم تنها سفارشم به مردم این است همانطور که اعلام کرده‌اند به عهد خود پای بند باشند و صبر و استقامت را پیشه کنید که پیروزی بامید خدا نزدیک است .

بار خدایا !

تو خودت بر همه چیز آگاهی بر قلب ما نیت‌ها ، نگاه‌ها و نهانها و تمامی حرکت‌هایی که از جانب بنده‌ات صورت می‌گیرد اطلاع کافی داری .

خدایا !

از تو می‌خواهم که صبرم عطا بفرمایی تا بتوانم برای خود ذخیره‌ای برای آخرت توشه بردارم و وسیله نجاتم باشی .

خدایا !

به من فرصت توانایی و تشخیص راه صحیح و روشن عطا فرما تا بتوانیم خطرات نای از جهالتم و لغزشهای دنیایی محفوظ بمانم و عمل شایسته تو را انجام دهم زیرا که تو در هر لحظه ناظر اعمالم هستی و به حقیقت و پنهان بنده‌ات آشکاری تا بتوانم از کارهای حرام که توزیع کردی پرهیز کنم و با هوای نفس مبارزه و آرزوهای خود را بکوبم و بجز توبه هیچ فکر نکنم .

بار خدایا !

توفیقم ده تا بتوانم در جنگ با هواهای نفسانی پیروز آیم و عبادتت را که بر همگان واجب است پیشه کنم .

خدایا !

ببخش اشتباهاتم را که از من به آن آگاهتری . اگر باز هم اشتباه کردم باز مرا ببخش چون فقط توئی رحمن توئی رحیم تو هستی که زود از بنده‌ات را طی میشوی . توی حافظ و چشم پوشی میکنی گناهان بنده خطاکارت را خدایا بیامرز  مرا آنچه را که متعهد شوم انجام دهم ولی انجام ندانم .

پروردگارا !

ببخش مرا آنچه را که با زبان انجام دادم و موجب ثوابم شد پس با قلب آنرا باطل کردم . آفریدگارا ببخش مرا که اشاره‌های گوشه چشم ، حرفهای بیهوده ، غفلتهای قلبم و لغزشهای زبانم را .

خدایا !

در هر حاجت که خطا رفتم . گناه کردم ببخش مار و هدایتم کن . خدایا در مصائب و مشکلات و تنهایی یاورم باش که فقط تویی یار مستضعفان . خدایا قلبم را بیشتر به نور ایمان و معرفت آشنا بگردان و دینم راهم در دنیا و هم آخرت محفوظ بدار . خدایا مرا از شکر گذاران نعمتت قرار ده .

یا اَیُها الَذیْنَ امَنوا اسِتَعْینو بالصبِروا الصَلوهِ اِن الله مَعَ الصابِرینْ

ای اهل ایمان در پیشرفت کار خود صبر و مقومت پیشه کنید . و بذکر خداوند از توسل جوئید . که خدا با صابران است .

آری به مصداق ، آیه شریفه اینک که خداوند نعمتی بس عالی بر ما ارزانی داشته و ما را به رهبری هوشیار و دانا و عزیز با صبر و استقامت و با تمسک از ، غیبی و اطاعت از دستورات الهام بخش قرآن عطا فرموده بر ماست که بنده داری چنین رهبری لبیک گفته و ایثار گرانه تا نیل به هدف نهایی در تمامی صحنه‌های پیکار جانفشانی و برای حفظ اسلام و دست آورده‌های انقلاب خود کوشش نماییم امروز که دستور داد راه آزادی قدس از کربلاست و بدون آزادی کربلا نمی‌توانی به قدس رسید .

اکنون که بیش از ۴۰ ماه است دشمن بعثی همه روزه شهرهای بی دفاع ما را زیر سنگین‌ترین گلوله‌های خود گرفته و از صداقت و صفای اسلامی ما سوء استفاده نموده دیگر کار را بجای رسانیده که مقابله به مثل کنیم و صبر و تحمل در مقابل این جانی بس است و امروزه با عملیات ما نور مقدس ضمن رهایی کربلا و زیارت حرم حسین (ع) راهی جبهه‌های نبرد هستیم تا انشاالله کربلا را از چنگ متجاوزین رها سازیم و نوید پیروزی را به امت شهید پرور میدهیم . که پیروزی نزدیک است . انشاءالله .

در ضمن از تمامی دوستان و اقوام حلالی می‌طلبم .

 

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار .

بامید پیروزی نهایی و سرنگونی کفر

حسن رزمجو  مورخه : ۱۳۶۴/۱۱/۲۴

 

گزیده ای از وصیت نامه شماره ۲

مورخه : ۱۳۶۳/۱۲/۱۸

 

ستایش از آن خدایی است که حاضر نکرد احدی را هنگامی که آسمانها و زمین را بیافرید و کمکی نگرفت هنگامی که جنبندگان را بیافرید در خدایی شریک نداشت و در یکتایی پشتیبانی نشد و زبانها از بیان وصفش و ستایشش عاجز مانده اند .

خدایا !

به راستی مطلب چنین است که من فقط بر حسب خیالهایی که در دلم خطور می‌کند رزق خویش را می‌جویم و در جستجوی آن شهرها می‌گردم پس در آنچه طالب آنم مانند شخص سرگردان هستم که نمی‌دانم روزی من در صحراست یا در کوه یا در زمین یا در آسمان یا در خشکی یا در دریا و به دست کیست و من قطعا می دانم که علم آن نزد توست و وسیله‌هایش بدست توست و تویی که به لطف خود رزق را قسمت می کنی و به رحمت خویش وسیله آنرا فراهم می سازی .

خدایا پس درود بفرست بر محمد و آل او بگردان .

پروردگارا !

روزیت را برای من فراوان و راه بدست آوردنش را آسان و حمل دریافتنش را نزدیک و مرا در جستجوی راهی که رزقم را در آن مقدر نکرده ای به زحمت مینداز .

خدایا !

من از تو می‌خواهم آنچه باعث رحمت و آمرزش تو است و نجات از آتش دوزخ و از هر بلا می‌شود و نیز رسیدن به بهشت و خشنودی در دارالسلام و در جوار پیغمبر تو محمد بر او و آل او سلام باد .

خدایا !

هر نعمتی که ما بندگان راست پس از توست هیچ خدایی جز تو نیست از تو آمرزش می‌خواهم و به سوی تو از گناه باز می گردم .

خدایا رضایم به آنچه رضا و خشنودی تو در آن است امت شهید پرور اسلامی آنچه را از  خدا طلب کردم باشد تا با آن توشه ای برای آخرت همراه داشته باشم و امروز که دین و قرآن ما آماج حملات دشمنان خدا قرار گرفته است . توصیه من بر این است که صف به صف ، زن و مرد همچون کوهی استوار در برابر تمامی قداره بندان خدانشناس ایستادگی نموده و از کیان اسلام ، دین ، قرآن و سرزمین اسلامی ایران با جان و مال فرزندان خود دفاع نمایید زیرا خداوند انفاق کنندگان را دوست می‌دارد و حرف دیگرم آن است که امام امت خمینی کبیر را تنها نگذارید و از او پیروی کنید و همیشه امام عزیزمان را دعا نمایید که اطاعت از امر او همه ما را از گمراهی و جهل و نادانی به راه خیر و سعادت و خوشبختی هدایت می نماید .

رزمندگان پرتوان اسلام را در پشت جبهه‌ها حمایت و تدارک کنید تا بر علیه دشمنان خدا شوریده و حکومت توحید را در سر تا سر گیتی برقرار سازند .

آمین

خانواده گرامی ، همسر عزیزم شما را به صبر و استقامت در ناملایمات و ناراحتی‌ها دعوت می‌نمایم می‌دانم از دست دادن عزیز دشوار است اما هر چه باشد دفاع از دین خدا و قرآن از آن بالاتر و شهادت در این راه گواراتر از آن است که انسان به زندگی مادی دلبند باشد با خدا باشید هر چه که ستمی هم بر ما روا دارند حق پیروز است چه را که خداوند وعده فرموده هر گاه خدا را یاد کنید اوست که یاور مستضعفان است اوست که روزی می‌دهد اوست که سعادت و رحمت می‌دهد .

 

همسر گرامی ایامی با هم بودیم با تلخی و شیرینی‌ها با هم بودیم هر چه بود گذشت اما چنانچه قصوری در زناشوئی از بنده نسبت به تو روا شده حلالم کن . نسبت به فرزندانم مادری مهربان باش و اختیار زندگی بعد از من با توست .

برادر گرامی خانواده‌ام را بدست خدا و بعد تو می سپارم بر سرشان پدری کن .

والسلام علیکم

حسن رزمجو

مورخ ۱۳۶۳/۱۲/۱۸

 

 

 

 

بازدیدها: 4