وصیت نامه شهید

سم رب الشهداء و الصدیقین

ما راست قامتان جاويدانه تاريخ خواهيم ماند .
( شهيد بهشتي )

با درود و سلام بي كران بر رهبر كبير انقلاب حضرت آيت الله امام خميني و درود بر تمامي رزمندگان جبهه هاي حق عليه باطل و سلام بر تمامي شهيدان از هابيل تا حسين (ع) و از حسين (ع) تا شهداي جنگ تحميلي .

حال كه مي روم تا راه كربلاي حسين (ع ) را بر تمامي جهانيان بگشايم و جان ناقابلم در راه اسلام و قرآن و ميهن عزيزم ايران فداكنم هدفي جز الله ندارم و ميروم تا جان خويش را در راه خدا فدا نمايم و آزادي بگيرم و خون خويش را براي آبياري درخت اسلام بر زمين بريزم و نداي هل من ناصر ينصرني امام امت را لبيك گويم .

حال كه روانه دشت كربلاي ايران مي شوم مي روم تا حماسه اي ديگر بیافرينم و چون علي اكبر بسوي لشكر يزيد زمان يورش ببرم و دستشان را از سر ملت محروم ايران كوتاه نمايم .

اي كاهش صد جان داشتم تا در راه اسلام فدا نمايم . اي همرزمانم همانطور كه من راه برادر شهيدم حر را ادامه دادم و اسلحه‌اش را از زمين بلند نمودم و به سوي كفار نشانه رفتم شما نيز راهم را ادامه دهيد و اسلحه‌ام را از روي زمين برداريد . مبادا كسي به اسم من بخواهد به اين انقلاب خيانت نمايد هرگز اين كار را انجام ندهد .

در ضمن تقاضاهايي كه از شما دارم اين است كه برايم سياه نپوشيد و گريه نكنيد اگر مي خواهيد براي من گريه نمائيد براي امام حسين ( ع) گريه كنيد كه بدن نازنينش سه روز و سه شب روي ريگهاي داغ سرزمين كربلا افتاده بود .

مرا در گلستان شهداي بندر گناوه دفن كنيد . والسلام
حسين خسروي