نامه های شهید

نامه شهید به خانواده دو روز قبل از شهادت

 

 

بسمه تعالی

 

خدمت پدر بزرگوارم جناب آقای حاج ابول خسروی و مادرم و برادرانم و خواهرانم ….

پس از عرض سلام سلامتی شما را از درگاه قادر متعال خواهان و خواستارم ، امیدوارم که حالت خوب باشد و هیچگونه ناراحتی نداشته باشی

اگر از حال اینجانب فرزند حقیرت حسین خسروی خواسته باشید الحمدالله سلامتی بر قرار است و هیچگونه ناراحتی ندارم به جز دوری شما .

حال که این نامه را می نویسم ساعت نزدیک به ۹ صبح است دور مقر تاکینکی شلمچه نزدیک منطقه عملیاتی کربلای ۵ مستقر هستیم و شب بیست نهم در مرحله دوم عملیات شرکت کردیم و الحمدالله به سلام برگشتم و حال منتظر عملیات بعدی می باشیم و ان شاء الله طوری که فرماندهان می گویند امشب عملیات است و این نامه را که نوشتم برای این است که شاید دیگر نتوانم ان شاءالله برایتان نامه بنویسم .

پدر جان و مادر جان در مدتی که در نزد شما بودم شما برایم زحمات زیادی کشیدید و خون دل خوردید . و من واقعا شرمنده هستم نزد شما و بلعکس در این مدت من به شما زجرهای فراوان وارد کردم و ناتوان هستم به اندازه سر سوزنی زحمات شما را ادا کرده باشم از شما حلالیت می‌طلبم

و خواهش می کنم که مرا حلال کنید از اقوام و خویشان خود حلالیت می‌طلبم .

پدر جان از طرف من از تمامی مردم و کسانی که کوچکترین حقی بر گردن من دارند حلالیت طلب کن شما برادرانم محمود و عباس از بچه های محله و مسجد و مدرسه برایم حلالیت طلب کنید .

پدر جان بهرام غریبی هم در کنارم می باشد و در شب عملیات قبل در کنار هم بودیم دستمان را در دست همدیگر گذاشته بودیم تا از یک دیگر جدا نشویم و بچه بسیار خوبی است و خیلی به من احترام می گذارد و با هم مثل برادر هستیم .

دیگر عرضی ندارم و همه شما را به خدای بزرگ می سپارم از همه شما می خواهم که امام را تنها نگذارید و همیشه گوش به فرمان او باشید چون او نائب مهدی (ع) است و هر کس نافرمان حضرت مهدی (ع) کند کافر است اسلحه‌ام را بر زمین نگذارید و راهم را ادامه بدهید .

مبادا در مرگم بی حجابی کنید . پدر جان همانطور که در مرگ برادرم حر صبر کردی در مرگ من نیز چون کوه استوار باش و مادر و خواهرانم …….. سلام برسانید . دیگر عرضی ندارم .

خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار

در ضمن یک عدد دوربین عکاسی متعلق به برادر مجروح عبدالحسین باغبانی که در محله باباعلیشاه می باشد و فیلم موجود در آن نیز متعلق به خود باغبانی می باشد ،حتما به دستش برسانید دوربین را .

والسلام متشکرم 
فرزند کوچک شما حسین خسروی 
۱۳۶۵/۱۱/۱ 
منطقه شلمچه

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بازدیدها: 15