وصیت نامه شهید

«لا أَرَی المَوتَ إلَّا السَّعادَهَ وَ الحَیاه مَعَ الظّالِمینَ إلّا بَرما»

«به خدا قسم من مرگ را چیزی جز خوشبختی نمی‌دانم و زندگی با ستمکاران را چیزی جز نکبت چیزی نمی‌شمارم .»

امام  حسین (ع)

با درود پی پایان به رهبر انقلاب اسلامی و سلام بر همه شهیدان راه حق و آزادی از ابراهیم تا محمد و از محمد تا حسین و از حسین تا خمینی و شهیدان جنگ تحمیلی عراق علیه ایران ، شهید اشرف مخلوقات او است .

بنده می‌خواهم تجارت کنم ، شما سراغ دارید اگر کسی ۱۰۰۰ تومان پول داشته باشد با تجارت آن را زیاد می‌کند . من هم می‌خواهم با جان ناقابلم تجارت کنم آن هم با خدای مهربان خود که اگر خدا خواست نافع شوم .

خدا می‌داند من این راه را با آگاهی و شناخت خود انتخاب کرده‌ام و نه از روی ناآگاهی و یا از روی اجبار بوده است مگر به دلخواه خویش امیدوارم براین عقیده پایدار و مقاوم بمانم ، از خدای خود انتظار دارم که لطف نهایت خویش را شامل اینجانب حقیر بنماید و در این گونه بزرگ فیض شهادت نائل بیایم .

پیام بنده به اقوام و خویشان مخصوصا پدر و مادر و برادران عزیزم این است که اگر من به لقاء الله پیوستم برای بنده مجلس سوگواری برگزار بکنید و به مردمی که در سوگواری شرکت می‌کنند اعلام کنید که هر کس راه اینجانب را قبول دارم به راهم که همان خط سرخ تشیع می‌باشد ادامه دهند و در بعد از هیچگونه عقد و عروسی جلو گیری نکنید . و برای اینجانبان لباس سیاه بر تن نکنید که لباس سیاه برای نماز کراهت دارد و نگذارید که اسلحه این جانب بر زمین بیفتد و به ندای هل فن ناصر ینصرنی حسین رمان خمینی بت شکن لبیک گفته و وظیفه خود را نسبت به اسلام و مطمئن انجام دهند .

 تا آنجا که توانستم از هیچگونه فعالیت اسلامی خودداری نکردم و دین خود را نسبت به اسلام و مسلمین ادا کردم و از تمام دوستان و مردم محل برای بنده حلال بودی بطلبید .

والسلام

حیدر تباشیر

بازدیدها: 26