وصیت نامه شهید

«لا أَرَی المَوتَ إلَّا السَّعادَةَ وَ الحَیاة مَعَ الظّالِمینَ إلّا بَرما»

«به خدا قسم من مرگ را چيزي جز خوشبختي نمي‌دانم و زندگي با ستمكاران را چيزي جز نكبت چيزي نمي‌شمارم .»

امام  حسين (ع)

با درود پي پايان به رهبر انقلاب اسلامي و سلام بر همه شهيدان راه حق و آزادي از ابراهيم تا محمد و از محمد تا حسين و از حسين تا خميني و شهيدان جنگ تحميلي عراق عليه ايران ، شهيد اشرف مخلوقات او است .

بنده مي‌خواهم تجارت كنم ، شما سراغ داريد اگر كسي ۱۰۰۰ تومان پول داشته باشد با تجارت آن را زياد مي‌كند . من هم مي‌خواهم با جان ناقابلم تجارت كنم آن هم با خداي مهربان خود كه اگر خدا خواست نافع شوم .

خدا مي‌داند من اين راه را با آگاهي و شناخت خود انتخاب كرده‌ام و نه از روي ناآگاهي و يا از روي اجبار بوده است مگر به دلخواه خويش اميدوارم براين عقيده پايدار و مقاوم بمانم ، از خداي خود انتظار دارم كه لطف نهايت خويش را شامل اينجانب حقير بنمايد و در اين گونه بزرگ فيض شهادت نائل بيايم .

پيام بنده به اقوام و خويشان مخصوصا پدر و مادر و برادران عزيزم اين است كه اگر من به لقاء الله پيوستم براي بنده مجلس سوگواري برگزار بكنيد و به مردمي كه در سوگواري شركت مي‌كنند اعلام كنيد كه هر كس راه اينجانب را قبول دارم به راهم كه همان خط سرخ تشيع مي‌باشد ادامه دهند و در بعد از هيچگونه عقد و عروسي جلو گيري نكنيد . و براي اينجانبان لباس سياه بر تن نكنيد كه لباس سياه براي نماز كراهت دارد و نگذاريد كه اسلحه اين جانب بر زمين بيفتد و به نداي هل فن ناصر ينصرني حسين رمان خميني بت شكن لبيك گفته و وظيفه خود را نسبت به اسلام و مطمئن انجام دهند .

 تا آنجا كه توانستم از هيچگونه فعاليت اسلامي خودداري نكردم و دين خود را نسبت به اسلام و مسلمين ادا كردم و از تمام دوستان و مردم محل براي بنده حلال بودي بطلبيد .

والسلام

حيدر تباشير