وصیت نامه شهید

بنام الله پاسدار حرمت خون شهیدان

با درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران . امام امت خمینی بت شکن و با درود به روان پاک گلگون کفنان راه حق از آدم تا خادم و از تا حسین و از حسین تا امام خمینی .

اکنون که می‌رود تا نهال نوین نهضت اسلامی پا گیرد و درخت‌ رهایی و آزادگی دسته از خون شهیدان به شکوفه نشیند دست آمریکای جنایت کاراز آستین صدام تکریتی بدر آمد و جنگ تحمیلی که سه سال از آنها می‌گذرد بر امت شهید پرور و مسلمان ایران تحمیل شد بر خود لازم و ملزم دانستم که به ندای هل من ناصر ینصرنی امام خود پاسخ گویم و بسوی دیار عشق .

 برای مبارزه و مجاهده با خصم زبون حرکت کنم تا شاید توانسته باشم دین خود را به انقلاب اسلامی و مکتب قرآن ادا کرده باشیم اگر شده باشد با ایثار جان باشد که جان ناقابل دادن و سعادت قابل دار خریدن سعادت است از برای ما جوانان مسلمان .

اکنون که من روانه سوی کربلا پر خون حسین در مرزهای ایران اسلامی می‌باشم هدفم الله مکتبم قرآن و رهبرم روح خدا خمینی بت شکن می‌باشد و با این سه می‌روم تا آزادی بگیرم و جهاد کنم و پرچم نهضت حسین را در خون خویش بکارم و عاشورا را بار دیگر واقعیت بخشم و درد مسلمانان جهان را نعره زنم و ندای مظلومیت حسین را در کربلای ایران بر رهبری قائد بزرگ و امام لبیک گفته باشم .

 آری برادران عزیز من هم مثل دیگردوستان در پشت جبهه، شبانه روز، برای پیشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامی تلاش می‌کنم . این پیام را به شما دارم که هر چه داریم از امام هست و مبادا امام را تنها گذاریم  زیرا امام نعمتی است الهی که خداوند تبارک تعالی به ما عنایت کرده که باید قدر این نعمت الهی را به این و فقط در خط او حرکت کنیم که همان خط سرخ حسین می‌باشد و اسلام به امید پیروزی رزمندگان در جبهه حق در برابر کفر و سلامتی و طول عمر برای رهبر کبیر انقلاب امام خمینی .

خداخواست علیزاده

 

بازدیدها: 3