وصیت نامه شهید

 « وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ »

 « گمان نكنيد آناني كه در راه خدا كشته مي شوند مرده‌اند بلكه زنده اند و نزد پروردگار خود روزي مي خورند »

 سلام بر رهبران توحيدي از آدم تا خاتم و از آل محمد (ص) تا صاحب الزمان (عج) و سلام بر نائب وارث انبياء و امامان خميني كبير رهبر جهاني اسلام كه چون شير روزها مي‌خورشد و شبها چون جد بزرگوارش امام سجاد به دعا و نيايش خداوند مشغول است .

 و سلام بر شهيدان گلگون كفن اين حاميان دودمان حسين (ع) كه مانند او غريبانه مي جنگند  و بسان او شهيد مي‌شوند  و نهال انقلاب را آبياري مي‌كنند و سلام بر برادران روحاني و طلاب مسئول اين پيامبران عصرمان كه بر هر سو پيغام اين شهيدان و مردم را از جرثومه هاي شوم آگاه مي‌كنند و سلام بر ملت غيور و شهيد پرور ايران و نابودي و ذلت و خواري از آن گاه ميآگاهخ مشركين و كفار و مدافين و شياطين بزرگ آمريكاي جهان خوار باد .

 در گرما گرم پيكار سختي كه ملت به پا خواسته و مسلمانان ايران را به رهبري قائد اعظم خميني كبير بر عليه استكبار جهاني آغاز نموده است و به هنگامي كه ياوران اسلام چون اباذر و سلمان و مقداد و سميه و پاسدار انقلاب اسلامي و …. همچون سدي محكم در مقابل ياران شيطان آمريكا ايستاده اند و مي روند تا طومار اين دجالان را در هم بپيچند انسان بر سر دو راهي انتخاب قرار گرفته و يكي دو راه را بايد انتخاب كند يا عزت يا ذلت ، و يا حسين و يا يزيد ، يا تسليم و يا شهادت و يا بهشت يا دوزغ را .

در آخر از پدر و مادرم كه طي عمرم نتوانسته‌ام به آنها خدمت بكنم به بزرگي خودشان مرا ببخشند زيرا اگر شما نبخشيد خدا هم نمي بخشد و همچنين از برادران و خواهرانم مي خواهم كه ما ببخشند و همگي صبر پيشه كنند . والسلام

پاسدارم و هر گز نكنم پشت به ميدان    گر سر برود من نروم از سر پشيمان

برادر كوچك شما عبدالحميد حسيني

مورخه :۱۳۶۰/۱۲/۰۶