وصیت نامه شهید:

به راستی كه هر كس خدا را یاری كند خداوند او را یاری خواهد كرد.

و اما این شهادت نامه را برای شما راهروان راه الله هدیه می‌كنم باشد همواره موفق و موئد باشید . سپاس خدایی را كه جان داد تا در راهش جانفشانی كنیم و درود بیكران به یگانه منجی عالم بشریت محمد مصطفی(ص) و فرزندش خمینی كبیر كه این جانها را به حركت درآورده در راه صحیح هدیه شوند بارها خواستم بزرگترین و با ارزش ‌ترین چیزی كه در زندگی دارم فدای اسلام نمایم هر بار كه پیش رفتم مورد قبول واقع نگردیدم و اما این بار كه لطف و عنایت خداوندی شامل حالم شده سپاس‌گذارم و اما شما پیروان خط خمینی كبیر بتازید بر دشمن دین و به حرفی جز حرف روحانیت گوش ندهید بدرستی كه این روحانیت بودند كه ما را بیدار كردند و اینانند كه ما را به صراط مستقیم راهنمایی می‌كنند .

شما مادرم غصه نخور كه فرزندی را از دست دادی ناراحت باش كه چرا یكی از آنها را هدیه كردی . بشتاب تا مادری نمونه برای اسلام عزیز باشی . در زندگیم فقط شما را داشتم هیچگاه به كسی جز شما فكر نمی‌كردم همواره می‌خواستم برنامه‌ای پیش آید تا دین خود را نسبت به شما ادا كنم .

اینجا كه در آن پاداشی بزرگ است مبادا به حرفهایی كه باعث ناراحتی خدا و خلق می‌شود گوش دهی مگذار اولیاء شیطان در جسم و روحت نفوذ كند و اجرت را ضایع نمایند ، اكنون چشم مسلمانان واقعی به توست خون سرخم فرش راهت باد برای برادران عزیزم كه همواره سنگینی زندگیم بر دوش شما بود و بارها بخاطر من ناراحت شدید اكنون شما برادر یك شهید هستید افتخار بكنید كه مقامی بالا یافته‌اید مقامی كه همه كس لیاقت آنرا ندارند و این افتخار را مدیون رهبر كبیر انقلاب باشید دعایش كنید و راهش را راه خود بدانید و خواهران خوبم بدانید كه شما زینبان زمانید این مقامی است بس بزرگ پس پیام حسین زمان خمینی بزرگ را به گوش جهانیان برسانید كه این خواست من و راه من است و شما ای ملت اسلام همواره بگویید خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار .

جسدم را از شیلات حركت دهید تا كوردلان بدانند كه امت خمینی هم در سنگر اقتصادی و هم در سنگر جنگ مبارزه كردند و پیروز شدند و راه شهیدانشان ادامه دارد .

 

سرباز اسلام عبدالطیف حیدرزاده