وصیت نامه شهید:

به راستی که هر کس خدا را یاری کند خداوند او را یاری خواهد کرد.

و اما این شهادت نامه را برای شما راهروان راه الله هدیه می‌کنم باشد همواره موفق و موئد باشید . سپاس خدایی را که جان داد تا در راهش جانفشانی کنیم و درود بیکران به یگانه منجی عالم بشریت محمد مصطفی(ص) و فرزندش خمینی کبیر که این جانها را به حرکت درآورده در راه صحیح هدیه شوند بارها خواستم بزرگترین و با ارزش ‌ترین چیزی که در زندگی دارم فدای اسلام نمایم هر بار که پیش رفتم مورد قبول واقع نگردیدم و اما این بار که لطف و عنایت خداوندی شامل حالم شده سپاس‌گذارم و اما شما پیروان خط خمینی کبیر بتازید بر دشمن دین و به حرفی جز حرف روحانیت گوش ندهید بدرستی که این روحانیت بودند که ما را بیدار کردند و اینانند که ما را به صراط مستقیم راهنمایی می‌کنند .

شما مادرم غصه نخور که فرزندی را از دست دادی ناراحت باش که چرا یکی از آنها را هدیه کردی . بشتاب تا مادری نمونه برای اسلام عزیز باشی . در زندگیم فقط شما را داشتم هیچگاه به کسی جز شما فکر نمی‌کردم همواره می‌خواستم برنامه‌ای پیش آید تا دین خود را نسبت به شما ادا کنم .

اینجا که در آن پاداشی بزرگ است مبادا به حرفهایی که باعث ناراحتی خدا و خلق می‌شود گوش دهی مگذار اولیاء شیطان در جسم و روحت نفوذ کند و اجرت را ضایع نمایند ، اکنون چشم مسلمانان واقعی به توست خون سرخم فرش راهت باد برای برادران عزیزم که همواره سنگینی زندگیم بر دوش شما بود و بارها بخاطر من ناراحت شدید اکنون شما برادر یک شهید هستید افتخار بکنید که مقامی بالا یافته‌اید مقامی که همه کس لیاقت آنرا ندارند و این افتخار را مدیون رهبر کبیر انقلاب باشید دعایش کنید و راهش را راه خود بدانید و خواهران خوبم بدانید که شما زینبان زمانید این مقامی است بس بزرگ پس پیام حسین زمان خمینی بزرگ را به گوش جهانیان برسانید که این خواست من و راه من است و شما ای ملت اسلام همواره بگویید خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار .

جسدم را از شیلات حرکت دهید تا کوردلان بدانند که امت خمینی هم در سنگر اقتصادی و هم در سنگر جنگ مبارزه کردند و پیروز شدند و راه شهیدانشان ادامه دارد .

 

سرباز اسلام عبدالطیف حیدرزاده

بازدیدها: 5