وصیت نامه شهید

بسم رب الشهداء و الصدیقین

« و عتصموا بحبل الله جميعاً و لا تفرقوا »

جملگي به ريسمان محكم الهي چنگ زنيد و متفرق نشويد
(قرآن كريم)

با سلام و درود به رهبر كبير انقلاب اسلامي ايران و منجي عالم بشريت حضرت مهدي موعود (عج) و با درود فراوان به امت حزب الله و شهيد پرور شهرستان گناوه و با درود فراوان به رزمندگان عزيز در جبهه هاي حق عليه باطل و با درود به بازماندگان شهداي انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي عراق عليه ايران كه از خداوند متعال اميدواريم به آنها صبري جليل عنايت فرمايد .

اينجانب فرزندي از فرزندان كوچك اسلام و سربازي از سربازان امام زمان (عج) و يكي از ياري دهندگان حسين زمان خميني بت شكن مي باشم كه با جان و دل عاشقانه و مخلصانه اين راه را انتخاب كرده‌ام و هيچ اجباري هم در آن نيست

حال كه سه سال از اين جنگ تحميلي عراق جنايت‌كار مي‌گذرد ، خداوند اين سعادت ديرينه كه براي اين بنده حقير باور كردني نبود نصيبم نمود و توانستم با اين سن زياد در كنار اين سربازان امام زمان (عج) و ياران حسين (ع) بشتابم و عاشقانه بر دشمنان اسلام و قرآن بتازم .

آري اي عزيزان امروز خداوند به ملت ايران نعمتي ارزاني داشت كه ملتهاي غيره از اين نعمت هاي بزرگ بر‌‌خوردار نيستند و آن رهبر كبير پير جماران است كه قلبش براي ميليونها مسلمان مستضعف مي‌تپد و او هميشه فرياد بر مي‌آورد كه ملت غيور ما امروز بايد از پير و جوان به جبهه‌ها بروند

و اين يك واجب كفايي مي‌باشد چون جهاد دري از درهاي بهشت مي‌باشد كه بر روي انسانهاي پاك خدا باز مي‌شود و نه بر همه كس . خداوندا از تو مي خواهم مرا طوري بميراني كه بدنم سالم نباشد در كنار بدنهاي پاره پاره شهيدان .

چون اگر من در بستر مرگ بميرم فرداي قيامت هنگام ملاقات با شهيدان سرافكنده و شرمنده‌ام .

خداوندا مرا در حال خدمتگذاري بميران تا شايد مورد عفو تو قرار بگيرم چون ما عمرمان را با گناه و تباهي سر كرده‌ايم و حال رو به درگاه تو آورده‌ايم و از تو كمك مي‌خواهيم .

و اما تو اي همسرم حال كه روانه اين دانشگاه الهي هستم و مي روم تا قبر آقايم سيد و سالار شهيدان حسين (ع) را در آغوش بگيرم و با او عهد ببندم كه تا نفس در قالبم است دست از اسلام بر نخواهم داشت تو بعد از من هيچ وقت زانوي غم را در بغل نگير و برايم دعا كنيد .

والسلام علیکم

عبدالله رستمی