وصیت نامه شهید

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

اول از همه بر مادر و پدر و دوستان و یاران سلام عرض می کنم و اکنون وصیت کوچکی دارم که رهرو این شهیدان باشید و هیچ موقع امام را تنها نگذارید که ان شاء الله نمی گذارید .

مادر و پدر عزیز افتخارکنید که شهادت نصیب فرزندتان شده است . و هیچ تاسف نخورید و همواره خوشحال باشید و ان شاءالله خداوند صبری به شما عنایت می فرماید . اگر یک وقت من شهید شدم اصلا برایم گریه نکنید و ناراحت نشوید و هر کس هم خواست برایم فاتحه بخواند بگو اول برای امام دعاکند و بعد برای من فاتحه بدهید .

اگر شهید شدم و مادر خواست برایم گریه کند او را دلداری بدهید و نگذارید که گریه کند و بگوید که او بخندد زیرا که فرزندش را در راه الله داده و در چه نعمتی بزرگتر از این که شهادت نصیب شخصی بشود .

به مادرم بگو آری درست است که این دنیا را از دست می‌دهم ولی در عوض دنیای جاوید و در آنجا با شهیدان زندگی می‌کنم و این را حتما میدانید که شهید با ریختن اولین قطره خونش تمام گناهانش بخشیده می شود

این را می دانید که این دنیا ناپایدار است و آخر یک روز از بین خواهیم رفت چه بهتر که در راه خدا کشته شویم و این را بدان که کسانی که شهادت نصیبشان میشود به دنیای جاوید یعنی دنیای پایدار سفر خواهند کرد و در آنجا دیگر مرگ و میر وجود ندارد و همه با هم برادرند .

خلاصه خدا کند که شهادت نصیب ماهم بشود . دیگر سرتان را درد نمی آورم و فقط از شما خواهش میکنم که برای امام دعاکنید و در دعاهایتان بخواهید که خداوند تا انقلاب مهدی (ع) امام خمینی را نگه دارد . می بخشید که وقت گرانبهایتان را گرفتم .

خداحافظ برادر کوچکتان
عبدالله لیراوی ، تاریخ :۱۳۶۰/۱۲/۲۴

بازدیدها: 4