وصیت نامه شهید

بسم رب الشهداء و الصدیقین

«کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند مرده نپندارید بلکه آنان زنده‌اند و نزد خدا روزی می‌خورند »

  ای ولی مومنان ای نهایت آرزوی عارفان ای فریاد رس خواهان ای محبوب دلهای راست گویان و ای خدای جهانیان گواه باش در این دنیا به ظاهر در تنهایی زیستم ولی تو را بهترین دوست و آمال و عشقها . پس مرا به سوی خود فرا خوان شاهد باش که از تمامی مظهر مظاهر مادی بریدم و تا به تو پیوستم . خدایا شاهد باش به عشق تو در مسیر تو حرکت کردم و اینک فقط پیوستن به تو را انتظار دارم خدایا من خواهان شهادتم نه به این معنی که از زندگی خسته‌ام و یا خواسته باشم که از این دنیا فرار کنم بلکه می‌خواهم گناهانی را که انجام داده‌ام به وسیله رنج کشیدن در راه تو و ریختم خونم به خاطر تو پاک گردد می‌خواهم تا شهید شوم تا اگر زندگی‌ام موجب رشد دیگران نشد خونم بتواند این موضوع را جبران کند و درخت انقلاب را آبیاری نماید می‌خواهم شهید شوم تا خونم به علی (ع) و حسین (ع) گواهی دهد که راهرو راهشان بوده‌ام ، ای بهترین دوستها و ای بهترین یارها و عشقها مرا دریاب من جوانی گنه‌کارم و هستم و از دیار عاشقان خسته می‌آیم که شاید مرا بپذیری . ای معشوق مرا فرا خوان که دیگر نمی‌توانم صبر کنم .

 ای خواهران و برادران روستا کردوان ، اسلام را فراموش نکنید ، از پدر و مادرم خواهش می‌کنم که برای من گریه نکنید من هم مثل ابراهیم ماهینی و برادران دیگرم مثل علی زارعی و علی کشاورز من که بهتر از اینها نیستم .

از پدر و مادرم می‌خواهم که مرا حلال کنند دو همچنین برادران و خواهرانم مرا حلال کنند . چنانچه شهادت نصیبم گردید مرا در کنار کشاورز و زارعی دفن نمایند . از برادران عزیز می خواهم بیشتر در جبهه‌ها شرکت کنند . ای پدر و مادرم اگر من شهید شدم راهم را ادامه دهید مگر من عزیزتر از حسین زهرا هستم ما باید به جبهه‌ها برویم و راه شهیدان را ادامه دهیم و نگذاریم که اسلحه‌شان بر زمین بیفتد  و ما باید اسلحه آنان را بگیریم و بر سر دشمن بزنیم و در آخر همه شما را به خدا می‌سپارم . خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار .

 

 

 

بازدیدها: 6