وصیت نامه

بسم رب الشهداء و الصدیقین

و لا تقلوا لمن یقتل في سبيل الله امواتاً بل احياء ولكن لا تشعرون

( و كساني كه در راه خدا كشته مي‌شوند مرده نخوانيد بلكه آنان زنده اند و شما درك نمي‌كنید . )

خدايا !
حال كه در انجام ماموريتي الهي هستم تو را به ياري مي‌طلبم و به تو سوگند ياد مي‌كنم كه هميشه و تا آخرين نفس در راه مقدس تو براي ياري دين مستحكم و جان بر كف و در راهت فداكاري مي‌كنم .

الهي ياری ام نما كه بتوانم اين مهم را آنچنان كه شايسته مقام باريتعالي است به جا آورم خدايا تو شاهد باش كه من در اين راه كوركورانه قدم بر نداشتم و از روزي كه تو را به يگانگي شناخته‌ام در قلبم جرقه‌اي از ايمان محمدي فوران شد از همه چيز گذشتم و به تو پيوستم .

باري برادران ابتدا راهتان را بشناسيد و آگاهانه در آن قدم برداريد و گرنه واي بر ما كه آتش عظيم دوزخ منتظر ماست . برادران و هم رزمان قدر انقلاب را بدانيد كه به خدا قسم اين انقلابي است كه دست خدا آن را هدايت مي كند و تنها و تنها پشتيبان آن خداست و الا با همه اين توطئه‌ها حالا ديگر بايستي چيزي از اين انقلاب باقي نمانده باشد .

انقلاب را حفظ كنيد و هر گاه كه لازم باشد با خونتان آن را حمايت كنيد كه انقلاب محتاج به خون است .

برادران و خواهران انقلابي قدر اين امام عزيز و گرانقدر را بدانيد كه همانا او آيت خداست . بر روي زمين براي هدايت اين انقلاب همواره با امام در تماس باشيد و از رهنمودها در همه موارد به خصوص موارد خود‌سازي‌اش كمال استفاده بنماييد .

من در پايان از همه دوستان و برادران و آشنايان خود مي خواهم كه چنانچه از طرف من اين حقير به شما كوچكترين بي‌احترامي يا اذيت و آزاري رسيده مرا ببخشيد .

به اميد پيروزي حق بر عليه باطل . من از برادران و خواهراني كه در تشييع جنازه‌ام شركت مي‌كنند از آنها خواهانم كه در حين راهپيمايي شعار هميشگيمان ( خدايا ، خدايا تو را به جان مهدي تا انقلاب مهدي خميني را نگه دار ، از عمر ما بكاه و به عمر او بيفزا ) سر دهيد و هميشه براي امام دعا كنيد . والسلام

برادر كوچك شما علي اصغر عبدوئي