شهید علی اصغر عبدویی

نام پدر : عبدالله

 تاریخ تولد : ۱۳۳۶/۷/۱

 تاریخ شهادت :۱۳۶۴/۱۱/۲۲

محل شهادت : فاو

آرامگاه : گلزار شهدای گناوه

________________________________________________________________________________________________

وصیت نامه

بسم رب الشهداء و الصدیقین

و لا تقلوا لمن یقتل فی سبیل الله امواتاً بل احیاء ولکن لا تشعرون

( و کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند مرده نخوانید بلکه آنان زنده اند و شما درک نمی‌کنید . )

خدایا !
حال که در انجام ماموریتی الهی هستم تو را به یاری می‌طلبم و به تو سوگند یاد می‌کنم که همیشه و تا آخرین نفس در راه مقدس تو برای یاری دین مستحکم و جان بر کف و در راهت فداکاری می‌کنم .

الهی یاری ام نما که بتوانم این مهم را آنچنان که شایسته مقام باریتعالی است به جا آورم خدایا تو شاهد باش که من در این راه کورکورانه قدم بر نداشتم و از روزی که تو را به یگانگی شناخته‌ام در قلبم جرقه‌ای از ایمان محمدی فوران شد از همه چیز گذشتم و به تو پیوستم .

باری برادران ابتدا راهتان را بشناسید و آگاهانه در آن قدم بردارید و گرنه وای بر ما که آتش عظیم دوزخ منتظر ماست . برادران و هم رزمان قدر انقلاب را بدانید که به خدا قسم این انقلابی است که دست خدا آن را هدایت می کند و تنها و تنها پشتیبان آن خداست و الا با همه این توطئه‌ها حالا دیگر بایستی چیزی از این انقلاب باقی نمانده باشد .

انقلاب را حفظ کنید و هر گاه که لازم باشد با خونتان آن را حمایت کنید که انقلاب محتاج به خون است .

برادران و خواهران انقلابی قدر این امام عزیز و گرانقدر را بدانید که همانا او آیت خداست . بر روی زمین برای هدایت این انقلاب همواره با امام در تماس باشید و از رهنمودها در همه موارد به خصوص موارد خود‌سازی‌اش کمال استفاده بنمایید .

من در پایان از همه دوستان و برادران و آشنایان خود می خواهم که چنانچه از طرف من این حقیر به شما کوچکترین بی‌احترامی یا اذیت و آزاری رسیده مرا ببخشید .

به امید پیروزی حق بر علیه باطل . من از برادران و خواهرانی که در تشییع جنازه‌ام شرکت می‌کنند از آنها خواهانم که در حین راهپیمایی شعار همیشگیمان ( خدایا ، خدایا تو را به جان مهدی تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار ، از عمر ما بکاه و به عمر او بیفزا ) سر دهید و همیشه برای امام دعا کنید . والسلام

برادر کوچک شما علی اصغر عبدوئی

بازدیدها: 66