وصیت نامه شهید

( بسم رب الشهدا والصدیقین )

وصیت نامه‌هایی که این عزیزان می‌نویسند مطالعه کنید پنجاه سال عبادت کرده‌اید

امروز به نظرم رسید وصیت نامه ای بنویسم بدین خاطر که مرگ را احساس میکنم . من نه از این احساس و نه از حوادثی که بر من میگذرد ترسی ندارم . ترس و درد من از این بی توجهی‌ها و بی تفاوتی‌های فلاکت باری است که کم و بیش وجود دارد و این برای من سخت گران و نگران کننده است .

 اینکه بر ما چه می‌گذرد مسیر تاریخ ما چگونه است . از کجا باید شروع کرد و بیان فاجعه را از کجا باید آغاز نمود . آیا باید از محرومیتهای گذشته تاریخمان گفت ؟ آیا باید از آسیبها و رنجها و دردهایی که کفار و منافقین سران زور و تزویر بر پیامبر (ص) وارد کردند سخن به میان آ ورد یا از محرومیت گذشته امامان شیعه (ع) و دردهای آنها ؟ از کجا آغاز کنیم ؟ از دردهایی که در دل عزیزانمان می‌گذرد بگوییم ؟ از پر، پر شدن فرزندان اسلام و انقلابی که زمینه ساز انقلاب امام مهدی (عج) است سخن بگوییم ؟ از مطهری‌ها ، مفتح‌ها ، قره نی‌ها ، عراقی‌ها ، چمران‌ها و … بگوییم ؟

 آری از آنجا که انقلاب ما حسینی است و رهبرش حسین گونه و لذا مسائلی هم که بوجود می آید حوادث زمان حسین (ع) است و صدور اسلام را بیمه می‌کند .

از حوادث کربلای و عاشورای حسینی با ۷۲ تن شهید مظلوم و به آتش کشیدن و خراب کردن خمیه‌های حسین (ع) می‌گویم . از این تشابه صحنه‌هایی که همیشه زنده هستند . آن زمان پس از آن همه مصیبت زینبیان آماده مصاف شدند و امروز هم امت ما همان گونه‌اند همچون گذشته .

منافقین  بهشتی مظلوم را مورد حمله قرار دادند . اما تو ای خدا و تو ای تاریخ شاهد باشید . ای ملت شاهد باشید و من نیز شهیدم که این کفار و منافقین چقدر طاغی هستند . اینها تشنه قدرت هستند و به هیچ کس رحم نمی کنند . اینان اگر بتوانند مجال سوگواری بهر عزیزانمان راهم نمیدهند و ای اگر روزی قدرتی بدست بیاوردند و بر ما حکومت کنند . بار خدایا مباد آن روز . خدایا از تو لیاقت شهادت و حقانیت کلمه لا اله الا الله و الله اکبر و شهادت بر حقانیت ولی امر تو امام عزیزمان خمینی و حقانیت امت تو را می طلبم و از تو میخواهم عمر امام ما را مستدام بداری .

 بار خدایا شهادتها ما را با مسائل آشنا ساخت و ما را زنده کرد که شهادت چنین خاصیتی دارد پس بر ما شهادت را ارزانی بدار که توفیق شهادتم را از تو   خواستارم . از امت اسلامی می‌خواهم که سلاح شهادت را برگیرند تا به راه خود توفیق پیدا کنند .

 والسلام

برادر شما علی عباسی

بازدیدها: 4