وصیتنامه :

دو وصیتنامه از شهید:

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

ای كاروان عظیم شهیدان آرام‌تر حركت كن ، گامت را آهسته تر بردار كه به دنبالت در حركتیم ای بهشتی‌ها ،‌ رجائی‌ها ، ‌باهنرها ،‌ بهروزیها و … به رهبر كاروان بگویید آهسته تر كه ما هم عاشق مقصد شما هستیم ،‌ مگر پشت سرتان نمی‌نگرید ، بنگرید و ببینید همسفران عقب مانده‌تان  چگونه برای رسیدن به شما  قدم بر میدارند .

آیا ما با آن ایمان ضعیف و كوله باری از گناه به شما پاكان كه در اقیانوس ایمان و پاكی غوطه ورید خواهیم رسید ؟ باورم نمی‌كند ولی شاید خدا بواسطه اینكه بخواهد این همه گناه ما را ببخشد این نعمت را به ما لطف و عنایت بفرماید . ای شمع های فروزانی كه تاریكی را با نور خود می‌شكافید و به پیش میروید به دنبالتان شتابان می‌آیم ، ای مادر و تو ای پدر و برادران و خواهران گرامی ما در حال سفری هستیم كه برگشت ندارد و ماییم در انتظار شما نه شما در انتظار ما . خیال نكنید كه ناكام از این دیار فانی رفته‌ایم آیا می‌دانید چرا ؟

زیرا آنهایی كه از این كانال می‌گذرند تا به مقصد ابدی برسند عروسشان شهادت است و سفیر گلوله مقدمشان را می‌خواند و با پوششی از خون تازه و سرخ ، خود را آرایش می‌دهند و در غلغله شادی مسلسلها و بارش نقل‌های سرب در حجله سنگر عروس خود را به آغوش می‌كشند و در همهمه  تشییع كنندگان تابوتش گلباران می‌شود و مشتهای خشمگین گره كرده همراه با تكبیر بدرقه‌اش می‌سازند و نام فرزندشان آزادی است .

پدر و مادر در فكرم نباشید زیرا من به آرزوی خود رسیده‌ام به فكر پیروزی اسلام باشید و در تمام لحظات امام را كه از بزرگترین نعمتهای خداوند است دعا كنید و تو ای برادر مسلمان امروز روز امتحان و آزمایش الهی است و به گفته امام با نابود شدن صدام كار تمام نمی‌شود و این اولین گام ماست برای نابودی اسرائیل غاصب و شیطان بزرگ امریكا و دیگر جنایتكاران .

خوشا‌بحال آنهایی كه از این امتحان و آزمایش بزرگ الهی روسفید بیرون آیند و تو ای خواهر مسلمان پیام شهیدان كه همان پیام اسلام اصیل است به تو این است كه حجابت را حفظ كنی و با حفظ حجاب عفت خود و حرمت خون شهیدان كه همانا هر یك از گلبولهایش پیام آور اسلام محمدی است را پاس بداری .

هان ای همنوعان در هر نقطه‌ای از دنیا بدانید كه ما با آگاهی كامل قدم در این مسیر كه بنیانگذارش هابیل و تداوم بخشش حسین بود نهادیم و برای رسیدن به هدف كه همان گرفتن حقمان از ظالمان و محو كردن آنها از صحنه تاریخ گیتی و در نتیجه حاكم كردن حق بر سراسر جهان ، جان را به جانان تقدیم نمودیم و بسوی او شتافتیم باشد كه شما حق جویان با ادامه دادن این راه خطیر هدف را به نقطه نهایی نزدیك كرده و به دست مهدی (عج) بسپارید و امیدوارم كه خداوند منان و قهار از گناهان ، لغزشها و تقصیرات ما بگذرد و ما را ببخشد .

در آخر از تمام خویشان و دوستان بخصوص پدر و مادرم میخواهم كه مرا حلال كنند و افتخار كنند كه در راه خدا یك قربانی داده اند و همچنین از تمام شما امت مسلمان و شهید پرور خواهانیم كه دعای خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی (عج)‌خمینی را نگهدار را ورد زبان خود قرار دهند .

به امید پیروزی مستضعفان بر تمام مستكبرین و برپایی حق بدست توانمند حضرت مهدی (عج)

والسلام علیكم و رحمه و بركاته

 غلامحسین بهرسی
۶۱/۹/۲۷

——————————————————————————————————————————————


وصیتنامه شماره : ۲

 

بسمه تعالی

خدا آن مومنان را كه در صف جهاد با كافران مانند سد آهنین همدست و پایدارند بسیار دوست دارد و امروز خلق مسلمان ایران در برابر دشمنان خدا چون صف آهنین ایستادگی میكنند و از هیچ ایثاری فرو گزار نیستند و در میدان حق میجنگند و شهید میشوند و چه زیباست جنگیدن و شهید شدن در میدان حق علیه باطل و ما ان شاءالله عازم جبهه هستیم و در این نبرد تاریخی و سرنوشت ساز به رهبری امام خمینی كبیر شركت می‌جوییم .

من به عنوان یك فرزند كوچك شما به شما توصیه میكنم كه شایعات را گوش نكنید و مبادا خدای نا‌كرده شك كنید كه این جنگ به ضرر ماست و باعث شكست ما می‌شود چون الحمدالله این طور نیست و تمام این اتفاقات باعث اتحاد بیشتر در بین امت مسلمان می‌شود .

من وصیت مهمی ندارم و تنها وصیت من به خانواده‌ام ، مادر عزیزم این است كه تا سر حد امكان از گریه و زاری و ناراحتی‌های دیگر خودداری كنید و خود را مثل هزاران مادر و پدر دیگر بدانید كه فرزندان خود را در راه خدا از دست داده‌اند من هم از خداوند منان و بزرگ سعادت و تكامل روز افزون جمهوری اسلامی و امام و امت قهرمان را خواهانم .

به امید پیروزی مستضعفان بر مستكبران جهان . والسلام

درود بر امام امت خمینی بت شكن ـ مرگ بر امپریالیسم

غلامحیسن بهرسی
 
——————————————————————————————————————————————