وصیتنامه :

دو وصیتنامه از شهید:

 

بسم رب الشهداء و الصدیقین

ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

ای کاروان عظیم شهیدان آرام‌تر حرکت کن ، گامت را آهسته تر بردار که به دنبالت در حرکتیم ای بهشتی‌ها ،‌ رجائی‌ها ، ‌باهنرها ،‌ بهروزیها و … به رهبر کاروان بگویید آهسته تر که ما هم عاشق مقصد شما هستیم ،‌ مگر پشت سرتان نمی‌نگرید ، بنگرید و ببینید همسفران عقب مانده‌تان  چگونه برای رسیدن به شما  قدم بر میدارند .

آیا ما با آن ایمان ضعیف و کوله باری از گناه به شما پاکان که در اقیانوس ایمان و پاکی غوطه ورید خواهیم رسید ؟ باورم نمی‌کند ولی شاید خدا بواسطه اینکه بخواهد این همه گناه ما را ببخشد این نعمت را به ما لطف و عنایت بفرماید . ای شمع های فروزانی که تاریکی را با نور خود می‌شکافید و به پیش میروید به دنبالتان شتابان می‌آیم ، ای مادر و تو ای پدر و برادران و خواهران گرامی ما در حال سفری هستیم که برگشت ندارد و ماییم در انتظار شما نه شما در انتظار ما . خیال نکنید که ناکام از این دیار فانی رفته‌ایم آیا می‌دانید چرا ؟

زیرا آنهایی که از این کانال می‌گذرند تا به مقصد ابدی برسند عروسشان شهادت است و سفیر گلوله مقدمشان را می‌خواند و با پوششی از خون تازه و سرخ ، خود را آرایش می‌دهند و در غلغله شادی مسلسلها و بارش نقل‌های سرب در حجله سنگر عروس خود را به آغوش می‌کشند و در همهمه  تشییع کنندگان تابوتش گلباران می‌شود و مشتهای خشمگین گره کرده همراه با تکبیر بدرقه‌اش می‌سازند و نام فرزندشان آزادی است .

پدر و مادر در فکرم نباشید زیرا من به آرزوی خود رسیده‌ام به فکر پیروزی اسلام باشید و در تمام لحظات امام را که از بزرگترین نعمتهای خداوند است دعا کنید و تو ای برادر مسلمان امروز روز امتحان و آزمایش الهی است و به گفته امام با نابود شدن صدام کار تمام نمی‌شود و این اولین گام ماست برای نابودی اسرائیل غاصب و شیطان بزرگ امریکا و دیگر جنایتکاران .

خوشا‌بحال آنهایی که از این امتحان و آزمایش بزرگ الهی روسفید بیرون آیند و تو ای خواهر مسلمان پیام شهیدان که همان پیام اسلام اصیل است به تو این است که حجابت را حفظ کنی و با حفظ حجاب عفت خود و حرمت خون شهیدان که همانا هر یک از گلبولهایش پیام آور اسلام محمدی است را پاس بداری .

هان ای همنوعان در هر نقطه‌ای از دنیا بدانید که ما با آگاهی کامل قدم در این مسیر که بنیانگذارش هابیل و تداوم بخشش حسین بود نهادیم و برای رسیدن به هدف که همان گرفتن حقمان از ظالمان و محو کردن آنها از صحنه تاریخ گیتی و در نتیجه حاکم کردن حق بر سراسر جهان ، جان را به جانان تقدیم نمودیم و بسوی او شتافتیم باشد که شما حق جویان با ادامه دادن این راه خطیر هدف را به نقطه نهایی نزدیک کرده و به دست مهدی (عج) بسپارید و امیدوارم که خداوند منان و قهار از گناهان ، لغزشها و تقصیرات ما بگذرد و ما را ببخشد .

در آخر از تمام خویشان و دوستان بخصوص پدر و مادرم میخواهم که مرا حلال کنند و افتخار کنند که در راه خدا یک قربانی داده اند و همچنین از تمام شما امت مسلمان و شهید پرور خواهانیم که دعای خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی (عج)‌خمینی را نگهدار را ورد زبان خود قرار دهند .

به امید پیروزی مستضعفان بر تمام مستکبرین و برپایی حق بدست توانمند حضرت مهدی (عج)

والسلام علیکم و رحمه و برکاته

 غلامحسین بهرسی
۶۱/۹/۲۷

——————————————————————————————————————————————


وصیتنامه شماره : ۲

 

بسمه تعالی

خدا آن مومنان را که در صف جهاد با کافران مانند سد آهنین همدست و پایدارند بسیار دوست دارد و امروز خلق مسلمان ایران در برابر دشمنان خدا چون صف آهنین ایستادگی میکنند و از هیچ ایثاری فرو گزار نیستند و در میدان حق میجنگند و شهید میشوند و چه زیباست جنگیدن و شهید شدن در میدان حق علیه باطل و ما ان شاءالله عازم جبهه هستیم و در این نبرد تاریخی و سرنوشت ساز به رهبری امام خمینی کبیر شرکت می‌جوییم .

من به عنوان یک فرزند کوچک شما به شما توصیه میکنم که شایعات را گوش نکنید و مبادا خدای نا‌کرده شک کنید که این جنگ به ضرر ماست و باعث شکست ما می‌شود چون الحمدالله این طور نیست و تمام این اتفاقات باعث اتحاد بیشتر در بین امت مسلمان می‌شود .

من وصیت مهمی ندارم و تنها وصیت من به خانواده‌ام ، مادر عزیزم این است که تا سر حد امکان از گریه و زاری و ناراحتی‌های دیگر خودداری کنید و خود را مثل هزاران مادر و پدر دیگر بدانید که فرزندان خود را در راه خدا از دست داده‌اند من هم از خداوند منان و بزرگ سعادت و تکامل روز افزون جمهوری اسلامی و امام و امت قهرمان را خواهانم .

به امید پیروزی مستضعفان بر مستکبران جهان . والسلام

درود بر امام امت خمینی بت شکن ـ مرگ بر امپریالیسم

غلامحیسن بهرسی
 
——————————————————————————————————————————————
 

بازدیدها: 52