وصیت نامه شهید

مورخه : ۱۳۶۴/۱۰/۰۳

مردم عزيز در كارهايتان تقوا را رعايت كنيد و بشتابيد بسوي جبهه كه آنجا دانشگاه انسان سازي است . عزيزانم همه مادر محضر خدائيم سعي كنيم اسلاممان از اسلام روحانيت  جدا نشود .خواهران و برادران امام را ياري كنيد كه ايشان فرياد رس مظلومان جهان است و تو اي مادرم كه مرا اسماعيل وار به جبهه حق عليه باطل فرستادي پس هاجر وار صبر كن كه خداي منان صابرين را دوست دارد . و تو اي خواهرم گرچه در مدتي كه در كنار شما بودم نتوانستم دين برادري را ادا نمايم ولي از تو عاجزانه ميخواهم زينب وار پيام را به گوش مسلمين جهان برسانيد و شما اي عزيزان خدمت گذار به مردم شما خادمان امام زمانيد انشا الله ضمن رعايت تقوا و اخلاق اسلامي در كارهايتان قدر اين مردم را بدانيد كه مردم ما الان الهي شده اند .

و شما اي دوستان و برادران عزيز بكوشيد سلاح گرم شهدا را بر دوش گيريد . و در جبهه و سنگر‌هاي پشت جبهه خدمت نماييد و اي سنگر نشينان جبهه علم و دانش استادان ـ آموزگاران و دانش‌آموزان بكوشيد با قلمهايتان و قدمهايتان سر باز امام زمان (عج) باشيد و در آخر اگر من لياقت آنرا پيدا كردم كه شهيد شوم مرا غسل و كفن نكنيد چون مولايم حسين (ع) را غسل و كفن نكردند و در مراسم تشيع من قرآن بخوانيد كه قرآن روحم را نوازش ميدهد و بر مزارم پرچم سبز بزنيد كه من رهرو علي اكبرم و در پايان سلام مرا به امامم برسانيد

والسلام

برادر شما تيلك ۱۳۶۴/۱۰/۰۳ در سنگر جبهه جنوب

 

مورخه : ۱۳۶۵/۱۰/۰۲

الحمد الله رب العالمين ـ استغفر الله الذي لا اله الا هو الحق القيوم و اتوب اليه

 

از خدايي آمرزش ميخواهم كه جز او هيچ خدايي زنده و پاينده نيست و بسوي او به توبه باز ميگردم سلام بر امام امت خورشيد جماران و سلام بر شهدا علم‌داران كربلا و سلام بر مناديان شب زنده دار در سنگر و سلام بر امت حزب الله و عزيزان خدا سلام بر تو مادرم كه مرا اسماعيل وار پرورش دادي و راهي دانشگاه انسان سازي جبهه‌ها نمودي . اين حقير در حاليكه آماده‌ام تا به همراه سپاه حضرت خاتم به جبهه‌ها بروم سخني كوتاه در قالب يك وصيت نامه تقديم حضورتان ميكنم .

برادران و خواهران مسلمان و مقاوم ، با رعايت تقواي الهي در تمام كارهايتان امام عزيز را تنها نگذاريد و حضور فعالتان را در صحنه‌ها حفظ نماييد و نگذاريد كه منافقان سربلند كنند و يا فعاليت نمايند. برادران حزب الله با افراد بي بندو بار بطور جدي برخيزيد و آنها را سركوب نماييد و اما تو اي مادرم ، تاج سرم اگر چه مدتي كه در كنارتان بودم فرزند خوبي نبوده‌ام و دين فرزندي را ادا نكرده‌ام ، انشا الله تعالي كه مرا ميبخشيد .

و سخني كوتاه با شما برادران ادراري و كاركنان محترم دولت جمهوري   اسلامي : عزيزان خدمت گذار انشا الله رحمان تا مي توانيد در هر كجا هستيد براي مستضعفين خدمت نماييد و كار آنها را به فردا واگذار ننماييد . اگر مشاهده كرديد كه فردي مردم عزيز مان را اذيت ميكند خودتان حزب الهي وار با آن برخورد نماييد ، اول با اصلاح و بعد اگر ديديد اصلاح نمي شود از جمعتان ترد نمايد تا آبروي نظام مقدس جمهوري را نبرد .

 

خدايا !

از تو ميخواهم كه در اين لحظه حساس زماني توفيق شناخت امام را به ما بكن خداوندا !

در اين دنيا كه نتوانستم آنطور كه تو ميخواهي زندگي كنم پس مرگم را آنچنان قرار ده كه لااقل بدين گونه كفاره گناهان كبير و صغير را ادا كرده باشم .

كلامي هم با برادران بسيج و سپاه عرض ميكنم ، اي عزيزان شما بازوي پر توان ولايت فقيه و زبان گوياي اسلام هستيد و ياد سربازان صدر اسلام را زنده مي‌كنيد ، پس به وظيفه خطيري كه داريد بايد آگاه باشيد و آن صيانت از اسلام عزيز است پس بايد در اين راه بزرگ شب و روز گام برداشت .

در مراسم تشييع جنازه‌ام ، عكس امام را بر تابوتم بزنيد و عكس كوچك مرا در كنار آن ، تا بدانند كه اين شهيد مقلد امام بوده است .

و پيام من به هجرت كنندگان به ديارمان بدهم .

شما اي مهاجريني كه همچون مهاجرين صدر اسلام بخاطر اسلام و قرآن هجرت كرديد از اينكه مدتي در خدمت شما بودم اگر يك موقع حرفي زده باشم كه باعث نارضايتي شما و خداي شما بوده انشاالله و تعالي مرا ببخشيد .

برايم لباس سياه نپوشيد چون لباس سياه روحم را آزار ميدهد . در آخر از تمام برادران و خواهران ميخواهم كه به محرومان رسيدگي كنند چون مولاي ما علي (ع) هميشه به فكر محرومان بود برايم گريه نكنيد و اگر چنانچه ناراحت شديد ، بر مظلوم كربلا حسين (ع) گريه كنيد .

در پايان از حضور تك تك دوستان ـ اقوام آشنايان ـ خانواده و ساير امت حزب الله خدا حافظي نموده و از همگي التماس دعا دارم .

گوش به فرمان امام باشيد و اسلام را تنها نگذاريد و اين حقير را حلال كنيد

 

 

برادر كوچك شما ـ غلامرضا تيلك اعزامي از گناوه ۱۳۶۵/۱۰/۰۲