زندگی نامه شهید

در سال ۱۳۳۵ در خانواده‌ای فقیر در بندر ریگ کودکی چشم به جهان گشود که نامش عباس نهادند . در شش سالگی پا به مدرسه گذاشت . دوره ابتدایی و راهنمایی را در بندر ریگ گذراند بعد دوره راهنمای چون سنش بزرگ بود یک‌سال ترک تحصیل کرد و با تغییر شهرتش توانست بعد از یک‌سال ترک تحصیل به مدرسه برود و در این یک سال به کارگری و….پرداخت .

دوران دبیرستان را در بوشهر گذراند . از ۱۶ سالگی نماز و روزه را شروع کرد و به نماز و روزه و احکام دین خیلی علاقه و اهمیت نشان می‌داد. دیپلمش را در بوشهر گرفت و مجدداً به کارگری پرداخت و به سربازی رفت و خدمتش را در کرمان و دشت میشان گذراند .

موقعی که انقلاب شروع شد با دوستانش جلسه داشت و هر جا که می‌دید جوانها تشکیلات دارند به آنجا می‌رفت و فعالیت می‌کرد به مطالعه اهمیت می‌داد .

زمانی که امام تشریف آوردند خیلی کم به منزل می‌آمد و در شهر نگهبانی می‌دادند ، زمانی که بسیج تشکیل شد او هم در بسیج ثبت نام کرد و با اولین گروه به جبهه رفت و فقط شب آخر که می‌خواست به جبهه برود ، به منزل آمد و تفنگش را برداشت و رفت و گفت می‌خواهم به جبهه بروم . مرتب می‌گفت امام یکی است و او امام حسین زمان است ، دشمنش زیاد و از دل و جان امام را می‌خواست .  

بازدیدها: 3