وصیت نامه شهید

ولا تحسبن الذين قتلوا في سبيل الله امواتاً بل احيا عند ربهم يرزقون

آنان كه در راه خدا و بر عليه دشمنان خدا مبارزه ميكنند و كشته ميشوند مپنداريد كه مرده اند ، بلكه زنده اند و پيش خدا روزي مي خورند .

( قرآن كريم )

سلام بر حسين (ع) ، پرچمدار نهضت عاشورا و سلام بر مهدي (عج) منجي عالم بشريت و سلام بر رهبر كبير انقلاب و بنيانگذار جمهوري اسلامي امام خميني و سلام بر شهداي گلگون كفن اسلام .

خداوندا ! تو را شكر مي گويم كه دستم را گرفتي و از ظلمت بسوي نور هدايت كردي ،

خداوندا! مرا ببخش از گناهاني كه در طول عمر كم بر اثر پيروي از هواهاي نفسانيم انجام داده‌ام ، اگر چه ميدانم بخشش و كرم تو بيش از گناهانم است .

خدايا در قرآن و روايات خوانده بودم كه تو مشتري جان و خون كساني هستي كه از مال و فرزند و لذتهاي ، دنيوي ميگذرند و بسوي تو مي‌آيند و من امروز خود را در صف آنها قرار داده‌ام تا اگر قابل باشم خريدارم باشي .

 آمين يارب العالمين

برادران و خواهران و امت شهيد پرور ايران امروز روز ياري اسلام است و روز لبيك گفتن به هل من ناصراً ينصرني امام حسين (ع) است ، اميدوارم كه اين راهي كه پيش گرفته ايد به رهبري امام امت تا انقلاب حضرت مهدي (عج) ادامه دهيد . انشاالله .

و اما سخني هم با پدر و مادرم ، پدر و مادر عزيزم زحمات شما را تا قيامت فراموش نميكنيم و از اينكه هنگام اعزام ، نتوانستيم بيايم با شما خداحافظي كنم از شما پوزش ميخواهم و اميدوارم كه مرا ببخشيد و اگر خداوند شهادت را نصيبم كرد ناراحتي نكنيد و خدا را شكر كنيد كه فرزندي را تقديم اسلام كرده ايد و اما همسر ميدانم كه با خبر شهادتم نگران و ناراحت مي‌شوي ، اما بياد بياور روزهاي كه در مورد واقعه كربلا صحبت ميكرديم و از اهلبيت امام حسين ميگفتيم بخصوص از حضرت زينب (س) و از شما ميخواهم صبور باشيد و خدا ، را شكر بگوئيد و اگر توانستي خودت از فرزندان نگهداري كن و آنها را خوب تربيت كن

و بگو تا راهم را ادامه دهند و از اسلام و ولايت فقيه پيروي نمايند و از برادرانم ميخواهم كه مرا ببخشند و از خدا براي طلب آمرزش كنند و هيچ ناراحت و تگران نباشيد و خدا را شكر كنيد و اگر برادرم نوشاد آمد ايران از او هم برايم طلب بخشش كنيد .

از دوستان و آشنايان طلب بخشش دارم ، در ضمن ما در گلستان شهدا گناوه دفن كنيد .  

والسلام

محمد جعفر سعيدي

 مورخه : ۱۳۶۵/۰۹/۳۰