وصیتنامه شهید:

بسم رب الشهدا

یا ایها الذین آمنوا اطیعو الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منكم

با درود فراوان به پیامبر عظیم‌الشان و فرزند بر حقش امام خمینی و با سلام و درود بی پایان به سالار شهیدان كربلا و كربلاهای خونین ایران كه بیاد حماسه های والا مقام آنها كه با خون خویش درخت اسلام را آبیاری كردند و نام خویش را تا ابد جاوید ساختند و لذت زندگی را جز رسیدن به لقا الله برای خدمت به اسلام و مسلمین هدفی نداشتند ، همانا آنان سعادتمندند و هرگز نمر‌ده‌اند .

آنان به هدف شامخ و بلند مرتبت خویش رسیدند و این بار را بر دوش عاشقان الله نهادند باشد كه ما نیز بتوانیم رسالت الهی خویش را با تمامی نیرویی كه در جسم حقیرمان اندوخته است حفظ كنیم و این چیزی است كه بزرگان خواهانش بودند روزی كه حسین فریاد حق طلبانه‌اش یعنی «هل من ناصر ینصرنی» را سر میداد گویی آن صدا تازه تازه‌تر است و امام ما را بیاری میطلبد .

اینك امت شهید پرور با صمیمانه‌ترین احساسات خود به این فریاد لبیك میگویند و فوج ، فوج روانه كربلای خونین میشوند وبا دشمن قسم خورده كه دستش تا مرفق به خون جوانان این وطن آلوده است نبرد میكنند و حماسه می آفرینند من نیز تا آخرین قطره خونم از این انقلاب كه ادامه نهضت و انقلاب حسینی است دفاع میكنم .

مردم  ما مسلمانیم و پروردگار عالم فرموده به هر نحو باشد آزمایش خواهیم شد پس فردی صالح و با فضیلت برای خدمت به اسلام باشیم و از آزمایشات الهی غافل نشویم .

و سخنی با شما پدر و مادر عزیزم دارم كه اگر شهید شدم بدانید كه در راه مولایم حسین (ع) قدم برداشته‌ام و افتخار ابدی و سعادت دائمی را برای خود خریده‌ام مبادا گریه كنید كه اجر شما ضایع میگردد و اگر خواستید گریه كنید برای شهید بی غسل و كفن یعنی حسین (ع) گریه كنید در پایان از تمامی برادرانم و خواهرانم تقاضای حلالیت دارم و از تمامی خویشان خود نیز آمرزش .

« والسلام علی عباد الله الصالحین »

سرباز كوچك خمینی محمود احمدی