وصیت نامه شهید

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا ایها الذین آمنوا اطیعو الله و اطیعو الرسول و اولی الا مرمنكم»

با درود فراوان به پیامبر اسلام محمد (ص) و فرزند بر حقش امام كبیر، خمینی بزرگ و با سلام بی پایان به سالار شهیدان كربلا و كربلاهای خونین ایران ، سید الشهدا ء

و به یاد حماسه های والامقام آنها كه با خون سرخ خویش درخت اسلام عزیز را آبیاری كردند و با خدمتهای شایان خود به اسلام عزیز ، نام خویش را تا ابد جاویدان ساختند و لذت و شیرینی زندگی را در رسیدن به لقاء الله می دیدند و جز برای خدمت به اسلام و مسلمین هدفی نداشتند

و همانا آنان تا ابد سعادتمند شدند و هرگز نمردند . آنها به اهداف عالیه انسانی اسلامی خود رسیدند و این بار را بر دوش عاشقان به الله نهادند ، باشد كه ما بتوانیم رسالت الهی اسلامی آن بزرگان را با تمام نیرویی كه در جسم حقیرمان اندوخته حفظ و تا آنجایی كه آن بزرگان خواهانش بودند برسانیم .

آنروز كه آن فریاد خدا گونه را امام حسین (هل من ناصر ینصرنی) سر می داد گویی كه امروز آن صدا تازه و تازه تر شده و امام ما را به یاری می طلبد و اینك امت شهید پرور ایران با صمیمانه‌ترین احساسات به این فریاد لبیك می گویند

و گروه، گروه روانه كربلای های خونین ایران می شوند و با دشمن قسم خورده اسلام و مسلمین با تمام قوا نبرد می كنند و حماسه‌ها می‌آفرینند

و فرموده امام حسین(ع) هیهات من الذله را سر می دهند و با روحیه ای قوی و قلبی كه سر شار از نور ایمان به خدا و اسلام و مسلمین می باشد با متجاوزان بعثی این نوكران خود فروخته می جنگند ، می جنگند تا به عالم ثابت كنند كه اسلام عزیز و انقلاب اسلامی ایران شكست پذیر نیست .

«یا ایها الذین آمنو اتقوا الله و ابتغو الیه الوسیله»

«ای مومنان تقوی پیشه كنید و وسیله ای به سوی او بیاورید»

آری رزمندگان اسلام همیشه در فكر خدا بوده و جز او به احدی فكر نمی كنند و راهی برای رسیدن به آرزوی دیرینه خود جز شهادت را پیدا نكرده اند ، باشد كه این نعمت الهی نصیب ما هم بشود .

برادرانم ! بدانید كه این حاكمیت ، حاكمیت الله است ، در حفظ آن استوار و پر استقامت بوده و گوش به فرمایشات رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی امام خمینی بزرگ بوده و مو به مو فرمایشات و دستورهای معظم له را با تمام قدرت و با تمام وجود عمل نمایید .

مردم ! بفرموده آیه شریفه فوق همیشه در فكر خدا باشید و آنی از یادش غفلت نورزید كه سعادت دنیوی و معنوی در همین است .

برادرانم ! بدانید هر جور زندگی كه می خواهید ، خواهید كرد چه انحراف و چه صحیح ولی حقیر می پرسم آخر چه می خواهید بشوید ؟ و آیا مرگ را در پیش نداریم ؟ بله ، پس برادرانم ! به اسلام و مسلمین و انقلاب اسلامی ایران و رهبری خمینی كبیر وفادار باشید .

مردم ! به خدا قسم بدانید كه پیامبر اسلام بر ما حكومت می كند ، علی (ع) بر ما حكومت می كند و … قدر امام فرزند فاطمه زهرا را بدانید ، قدر این جمهوری اسلامی را بدانید و بر خود ببالید كه در این عصر با این خصوصیات والا زندگی می كنید .

مردم ! اگر ما مسلمانیم چنانچه پروردگار عالم فرموده به هر نحو باشد آزمایش خواهیم شد ، باشد كه فردی صالح و با فضیلت برای خدمت به اسلام و مسلمین باشیم و از آزمایشات الهی غافل نشویم .

چند سوال :

مردم مسلمان ! آیا به خود اجازه می دهید كه دشمن قسم خورده به خاك اسلامی ما تجاوز كند و ما بدون عكس العمل راكد بمانیم ؟ آیا به خود اجازه می‌دهید كه دشمن به اسلام عزیز و مسلمین تجاوز كند و ما بدون حركت راكد بمانیم . پس مسئولیت كجا رفت ؟ و …

به خدا قسم روز ، روز امتحان است ، مردم آگاه باشید و بدانید كه امتحان خواهیم شد . از خدا بخواهیم كه امام خمینی و انقلاب اسلامی ایران را تا انقلاب جهانگیر حضرت مهدی (ع) حفظ بفرماید .

پدر گرامی ! روزها و سالها برای من زحمت كشیدی و با قدرت پروردگار بزرگم كردی ، اگر ناراحتی از حقیر دیده‌اید و دلگیر شدید آرزو دارم حقیر را به خوبی خودتان ببخشید و حلالم كنید ، اگر شهید شدم در تشییع جنازه‌ام حاضر شوید . و بعد از آن مبادا گریه كنید و فقط برای امام و اسلام دعا و تبلیغ كنید .

پدرم ! جنازه‌ام را كفن می كنی و بر آن نماز می خوانی و به مادرم دلداری میدهی .

مادر گرامی ! اگر شهید شدم گریه نكن و افتخار كن كه فرزندی داشته ای كه مسئولیت را قبول كرده و در این راه شهید شده .

مادرم ! برای برادر كوچكم و خواهرم سرپرست خوبی باش و اگر ناراحتی از حقیر دیده ای بخوبی خودتان مرا ببخش و حلالم كن .

برادرانم و خواهرانم و عموهایم ؛ آرزومندم اگر ناراحتی از من دیده‌اید حقیر را بخشیده و حلالم نمایید . همیشه به یاد خدا باشید و برای امام و اسلام و مسلمین و پیروزی حق بر باطل دعا كنید .

والسلام