وصیت نامه شهید

شماره : ۱

  به نام خداوندی که در دنیا بر مومن و کافر رحم می‌کند و در آخرت بر مومن رحم می‌نماید هم اکنون که خداوند عزوجل این سعادت بزرگ را نصیب بنده حقیر خود گردانیده سپاسگذارم و شکر او را به جای می‌آورم که من را در ردیف رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل گردانیده و مدیون لطف بیکران او می‌باشم .

نماز و روزه‌ام و زندگیم و مرگم برای پروردگار می‌باشد . دیگر جای نگرانی نمی‌باشد می‌خواهم که برادران دنباله رو امام بزرگوارمان خمینی بت شکن باشند و از چپ و راست پرهیز کنند تا رستگار شوند .

والسلام

 نصرالله خزائی

شماره : ۲

به نام خداوندی که در دنیا بر مومن و کافر رحم می‌کند و در آخرت بر مومن رحم می‌نماید هم اکنون که خداوند عزوجل این سعادت بزرگ را نصیب بنده حقیر خود گردانیده سپاسگذارم و شکر او را به جای می‌آورم که من را در ردیف رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل قرار داده و مدیون لطف بی‌کران او می‌باشم.

 … و اما چند نکته‌ای به پدر مهربانم باید عرض کنم که اگر ایزد توانا شهادت را به من ارزانی داشتند خوشحال شود که خدا به او مرحمت نموده و این نعمت را نصیبش گردانید و شکر خدای را بجای آورد که چنین تقدیر بوده است و باید به آستانه تسلیم سر فرود بیاورد و ببیند که همه موجودات که روی زمین و در آسمانها هستند همه به وسیله قدرت توانایی ایزد می‌باشد .

کوه و صحرا و بیابان همه در تسبیح فهم کنند این اسرار قول « ان الصلاتی و نسکی و محیای و مماتی لله رب العالمین » بگو همانا نماز من و پرستش من و زندگیم و مرگم از آن خداوند است … و دیگر جای نگرانی نیست و می‌خواهم که برادران دنباله رو امام بزرگوارمان خمینی بت شکن باشند و از چپ و راست پرهیز کنند تا رستگار شوند . رسول اکرم (ص) می‌فرماید : هر کس دنیای خود را دوست بدارد به آخرتش ضرر می‌زند و هر کس آخرتش را دوست بدارد به دنیایش ضرر می‌زند . بنابراین مقدّم بدانید آنچه با حق می‌ماند (آخرت را) و هر آنچه از بین می‌رود (دنیا‌)

والسلام علیکم و رحمه الله برکاته

 

 

 

بازدیدها: 2