وصیت نامه:

 

« انالله و انا الیه راجعون »
« ما از خداییم و برگشت ما بسوی اوست »

وقتی آن چیزی كه از این آیه تلاوت می‌كنید حاكی از آن است كه ما از خدا هستیم چه بهتر كه این جان ناقابل را كه بخشیده ی خودش می باشد برای آن ارزش قائل شده و برای اعتلای كلمه ( لا اله الا الله ) جز به خریداری كه تنها فقط او ارزش آن را می داند در معرض بیم قرار ندهیم.

زیرا اوست كه قادر به پرداخت بهاء آن می باشد پس تامل و درنگ را جایز نباید بدانیم دیرتر یا زودتر در صحنه نبرد علیه باطل حاضر گردیم و درخت تنومند پر بار اسلام را با خون خود آبیاری نماییم .

از برادران ایمانیم میخواهم كه صفوف خود را هر چه فشرده تر و محكمتر نگهدارند و تا محو كامل تمام سلطه جویان و جهانخواران به مبارزه خود ادامه داده و تمام تفاله‌های رژیم كثیف منحوس پهلوی را از داخل و خارج ریشه كن نمایند .

خداحافظ

هاشم امیری ـ اهل روستای عباسی شهرستان گناوه

۱۳۶۰/۷/۱۵

 

شماره : ۲

بسم الله الرحمن الرحیم

ای اهل ایمان سلاح جنگ برگیرید و آنگاه دسته دسته یا همه یك بار متفق برای جهاد بیرون روید .

با درود بیكران به پیامبر راستین ، رسول اكرم محمد (ص) و جانشین بر حق او حضرت علی (ع) و یازده فرزند او به خصوص آخرینشان امام زمان (عج) .

من وصیتی ندارم اما آرزوی من این است كه دین اسلام در همه جهان گسترش یابد . همه چیز آفریده خداست و خداوند در همه جا وجود دارد . اگر خدا صد بار مرا پس از مرگ دوباره زنده كند باز هم در راه او به جهاد بر می خیزم تا حق در همه جا حاكم شود . اما جهاد را فقط در جنگ كردن نمی دانم بلكه همان روشی كه پیامبران از آن استفاده می‌كرده اند یعنی راهنمائی انسانها به راه راست اسلام باید به راستی راهنمای زندگی هر فرد باشد .

این بنده رو سیاه خداوند در این دنیا به هیچ چیز نیاز ندارم ، تنها چیزی كه از خدای خویش می خواهم این است كه از راه او جدا نشوم همان طوری كه حضرت علی (ع) درد خود را به خداوند چنین می گوید :

خداوندا همه چیز به ما دادی تا در راه تو باشم و تو را ستایش كنم اما نه به خاطر دنیا و نه ترس از بهشت و دوزخ تو ، بلكه به این دلیل كه عشق به تو و دیدار تو را داشته‌ام و تو را شایسته پرستش می دانم. پس هر چه را به درگاه تو نیایش كنم باز هم كم است .

از شما ملت بزرگ و پیروز ایران می خواهم كه هیچ گاه از امام بزرگوار را تنها نگذارید .

پیامی به پدر و مادرم : من شما را به خداوند بزرگ می سپارم و از خدای متعال می خواهم كه به شما صبر و استقامت در راهش عطا كند . هیچ گاه از شهادت فرزندتان ناراحت نشوید چون مردن حق است و چه بهتر كه شهادت در راه رضای خدا باشد و سفارشی به برادرانم كه درس خود را ادامه بدهند چون مدرسه هم سنگر است راه الله را انتخاب كنند و بهترین راه كه راه اسلام و قرآن است را بپیمایند چون اسلام به جوانان احتیاج دارد .

والسلام

خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار

 

——————————————————————————————————————————————