وصیت نامه شهید

این وصیت نامه ای که این عزیزان می‌نویسند مطالعه کنید پنجاه سال عبادت کرده‌اید .
امام خمینی

با عرض ادب به پیشگاه مقدس امام زمان (عج) و نایب بر حقش رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی و با نثار خالصانه‌ترین تهیات به ارواح پر‌فتوح شهدا از صدر اسلام تا انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و با سلام و درود بر معلولین و مجروحین انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و امت شهید پرور .

با سلام به پدر و مادر بزرگوارم که حق زیادی بر گردن این بنده حقیر دارند لازم دانستم مطالبی را متذکر شوم شاید بنده هم لیاقت شهادت و جان دادن در راه خدا را پیدا کردم .
ای امت شهید پرور و همیشه در صحنه که با کمک‌های بی دریغ خود جبهه‌ها را گرم نگه داشته‌اید همیشه گوش به فرمان امام امت باشید و رهنمودهای او را مدنظر و آویزه گوش خود قرار دهید و خدایی نکرده نکند روزی از خط امام فاصله گیرید که آن روز دشمن خوشحال خواهد شد.

پس از پیروزی نهایی مستضعفین بر آمریکای جهان‌خوار و شوروی جنایت کار به رزم بی امان خود ادامه دهید و به منافقین و ایادی داخلیشان که هدفشان ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی است مجال فرصت ندهید و تا نابودی آنها سلاح خود را بر زمین نگذارید .

و مسئولین سعی ‌کنند که خدمتگزاران صدیق و دل سوز برای اسلام و مسلمین باشند و تا آنجایی که می‌توانند مستضعفین را راضی نگهدارند که این مستضعفین هستند که تاکنون این انقلاب را بر روی چنگ خود نگه داشته‌اند

در ضمن خواهران و برادران بزرگوار نیز از دولت جمهوری اسلامی که در گیر جنگ است توقع بی جا نداشته باشید از پدر و مادر بزرگوارم خواهش می‌کنم این بنده حقیر را ببخشید و این وصیت را از فرزند خود قبول کنید .

کسانی که با اسلام و انقلاب میانه خوبی ندارند به هیچ عنوان به منزلتان راه ندهید حتی اگر از نزدیکان شما باشند و صبر و استقامت پیشه کنید .

از خواهران و برادران بزرگوار خواهش می کنم مرا ببخشید و اگر از این بنده حقیر ناراحتی دارند به بزرگواری خودشان مرا ببخشند .

در پایان یکی از آرزوهایم این بود که تا آخرین قطره خونم را به پیکر اسلام تزریق نمایم بعد از هر نماز این دعا را فراموش نکنید .

( خدایا ، خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار)

بازدیدها: ۱۵