نامه هایی از شهید:

 

۱٫ نامه اول شهید به همسرش :

بسمه تعالی

حضور محترم همسر عزیزم

سلام امیدوارم که حالت خوب باشد و هیچ ملالی در کار نداشته باشی پس از عرض سلام ، سلامتی شما را از درگاه خداوند میخواهم که خودت و فرزندت را برای اسلام نگهداری و آینده بتوانی این میوه زندگی ما را خوب ازش نگهداری کنی چون میگویند اگر مادر فرزند ، فرزند را خوب تربیت کرد همان طور به عمل می آید و امیدوارم که ایشان در آینده یک پاسدار اسلام شود و بتواند بقدر اسمش برای امام حسین (ع) پاسداری کند

حلیمه جان حسین سرما خورده بود درست شده یا نه اگر درست شده برایم بنویس آیا درست میخندد یا نه خلاصه سلامش را از طرف من خیلی  خیلی برسان خوب خودت چطوری امیدوارم که حالت خوب شده باشد و ان شاءالله نهضت هم بروی چون کار کردن انسان را همیشه سرگرم نگه می دارد . حلیمه جان امکان خانه ماهشهر هست چون گفتند . گرفتار هستم و در فکرش خیلی هستم نه اینکه بی‌فکر باشم چون به خدا تنها ناراحتیم نداشتن خانه برای تو است .

چون تو از نظر خانه خیلی ناراحتی کشیده‌ای و امیدوارم که خداوند جورش کند ان شاء الله خداوند ما را بیامرزد و در صف کربلاییان ما را ببرد و یکی از سربازان خودش قبول کند غلامرضا هم آمد مرخصی. قدرت سلامت را میرساند در پایان سلام پدر و مادرم و برادرانم را میرسانم بخصوص امید ،  [سلام] خانواده پدرت را میرسانم سلام خانواده غلامرضا را میرسانم امیدوارم همگی سالم باشید .

والسلام علیکم . سعی کن به نهضت برو .

 

 

۲٫ نامه دوم شهید به همسرش :

 

حضور محترم همسرم سلام

عرض میکنم پس از عرض سلام ، سلامتی شما را از درگاه خداوند متعال خواهان و خواستارم و امید دارم که حالت خوب باشد امکان دارد بنده نتوانم بیایم چون امروز میخواهم بروم ماموریت در یکی از محورهای عملیات و در فکر نباش و اگر نامه دور شد در فکر نباش چون در راه اسلام است و ان شاءالله برای رضای خدا صبر و استقامت کن و در ضمن سلام همگی را میرسانم و قدرت هم رسید و با هم هستیم خدا حافظ رفتم  . برای بنده حقیر دعا کن .

والسلام

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Views: 67