وصیت نامه شهید

مورخه : ۱۳۶۲/۰۷/۱۰

بسمه تعالی

« این وصیت نامه‌های که این عزیزان (شهدا) می‌نویسند مطالعه کنید پنجاه سال عبادت کرده‌اید . »

(امام خمینی)

السلام علیک یا ابا عبدالله السلام‌ علیک ای سالار شهیدان و درود بر امام امت خمینی بت شکن که با حرکت به رزم خویش آهنگ اسلام را به صدا درآورد و سلام بر شما ای شهیدان به خون خفته که همه شما به سوی مرگ رفتید در حالی که نگران فردا بودید .

 خدایا به محمد (ص) بگو که پیروانش حماسه آفریدند به علی (ع) بگو که شیعیان قیامت به پا کردند و به حسین (ع) بگو خونش در رگهای جوشید بگو از آن خونها سروها روئید ظالمان سروها بریدند اما باز هم سروها رویید تو می دانی که دست اجانب از آستین شرق و غرب بیرون آمده و برای از بین بردن اسلام عزیز کمر همت بسته اند و در صورت ظاهر مانند دو تیغه قیچی می‌مانند با اینکه دو تیغه بر خلاف هم حرکت می کنند برای از بین بردن یک چیز بکار می‌رود شرق و غرب نیز برای قطع اسلام به حرکت درآمده خدایا می‌روم تا آیین محمد (ص)که پس از سالها و پس از جانبازهای فراوان که از اتمام انبیا گرفته امروز بدست ما رسیده پاسدار باشم و اینجاست که باید همه ما در حد توان از جان و مال از انقلاب عزیز پاسداری نماییم و نگذاریم در حرکت این انقلاب خللی ایجاد گردد با توجه به اینکه زمامداران اصلی امریکا ، صهیونیست می‌باشند به خوبی می‌توان فهمید که صهیونیستها شیطانهای مجسم این دورانند و ما به حکم خدا و فتوای امام و رهبرمان موظفیم با آنها  نبرد کنیم و قدس عزیز را نجات دهیم و راه قدس نیز به گفته امام عزیزمان از کربلا می‌گذرد و صدام تکریتی را که سد راه می باشد از میان برداشت و در کربلا میساق جدیدی با حسین (ع) ببندیم و روانه آزادی قدس که خانه خدا و اولین قبله گاه مسلمین بوده از دست جلادان تاریخ رها سازیم و مردم مستضعف لبنان و فلسطین را زیر چکمه این خونخواران نجات دهیم (انشاالله) .

خدایا نفرین و لعن ابدیت را نثار این خناسان کن تا مردم مستضعف جهان به حقوق حقه خود دست یابند . ای مردم درختی را که خود نشانده‌اید در پاسدارش به حد توان بکوشید و دست از یاری و ولایت فقیه امام عزیزمان بر ندارید که حجت است بر همگی ما و چنانچه از اطاعت امرش کوشا می‌شود کفران نعمت کرده‌اید و خداوند ما را به بلاهای بزرگ دچار می‌گرداند .

 نمازهای خود را در مساجد به صورت جماعتها بر پا دارید که شیاطین و خناسان تنها ضربه‌ای که خورده‌اند از مسجد و صفوف مسلمین می‌باشد صفوفتان را فشرده‌تر سازید و از تفرقه و تک روی به پرهیزید که منافقین و شیاطین نتوانند در میانتان نفوذ کنند . دولت جمهوری اسلامی را که مقدمه حکومت مهدی (عج) است یاری دهید و در مبانی و حاکمیت آن بکوشید از کمک و استعانت به رزمندگان اسلام و جبهه‌های اسلام غفلت نکنید و راه شهدا را  ادامه دهید و به یاریشان بشتابید که حال نوبت من و توست .

 نکند کتاب خدا و خانه خدا (مساجد) در میانمان غریب باشند که کتاب را به عنوان یک کتاب معمولی در خانه نگهداریم نه ، برادریش و در آیات و کلامش تدبیر نمائیم و در احکامش به عمل بکوشیم که همین دستورات انسان ساز قرآن است که ما را سرفراز و پیروز گردانیده .

 خدایا تو را بحق مهدی (عج) امام عزیزمان را تا انقلاب مهدی(عج) حتی کنار مهدی (عج) نگهدار . خدایا رزمندگان اسلام را پیروزشان بگردان . خدایا جوانان مملکتمان را و امت شهید پرورمان را در پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر یاری فرما .

 در پایان توفیق و سعادت مومنین و مومنات را از خدای بزرگ خواستارم و برای این بنده گنه کار نیز دعا فرماید تا خداوند از سر تقصیرات وی در گذرد و در آخر چند کلمه‌ای با خانواده خود دارم که امیدوارم فقط آنها را برای خودشان ذکر نمایند مادر عزیزم از اینکه در مدت عمر خود نتوانستم ذره‌ای از زحمات و خدمات شما را جبران نمایم معذرت می‌خواهم و مرا نیز ببخشایید و در مرگ من زیاد بی‌تابی و فریاد مکن چرا که ما از خداییم و بسوی خدا باز می‌گردیم برادران و خواهران خود را توصیه می‌کنم که همیشه پیرو ولایت فقیه باشند و در انجام احکام اسلام بکوشند . و نیز از تمام اقوام و خویشان و دوستان و برادران خود می‌خواهم که مرا ببخشایند و برای این گنه کار از خدای بزرگ طلب عفو و بخشش نمایند .

حاصل زارعی

وصیت نامه شماره : ۲

 این جانب حاصل زارعی وصیت نامه خود را با نام خدا آغاز می‌کنم

اکنون که به یاری خدا قصد دارم تا آنجا که در خود توان رزمیدن را می‌‌بینم یعنی تا آن زمان که لابلای نفسهای به شماره افتاده‌ام هنوز هم فریاد الله اکبر تیر محکم آتشین بر قلب مزدوران کافر خواهد فرستاد در جبهه حق و دعوت از حق را که امروز حسین و زینب گونه‌های غرب و جنوب و یا کربلای ایران شنیده حق و دعوت از حق را که امروز حسین و زینب گونه های غرب و جنوب و یا کربلای ایران شنیده می شود با عزمی متکی به الله وبا صدای محکم که با رگبار مسلسل خود و برادرانم در خواهد آمیخت لبیک گویم اکنون با ظهور مجدد خوشید اسلام انسان می‌رود تا همیشه خلیفه خدا در زمین شود و به آن مقامی که ذیحق است دست یابد شهادت همچون میوه ای است که نمی‌توان آن را کامل از درخت چید و شهید آگاه است و برای وصول به این آگاهی باید سرمایه‌گذاری عظیم کرد .

 باید خدا و قرآن را شناخت وبا پوست و گوشت خود آن را لمس نماید و یا به عبارت دیگر از مرحله ایمان و جهاد گذشته تا به مرز شهادت برسد  به همه می‌گویم که قدر دانی ابر مرد مجاهد و این منجی بشریت را بدانید و از بیانات گوهر بارش گوش فرا دهید و امام عزیز را تنها نگذارید .

منتظر ثانیه‌ای هستم که مرگ سرخم را که از شهید حسین و محراب علی سرچشمه می‌گیرد در آغوش گیرم . بعد از مرگ مرا در گوری در کنار دیگر شهدای گناوه به خاک بسپارید . در پایان از همه خویشان و دوستان خداحافظی منمایم شیون مکن مادر در مرگ خونبارم .   

بنده خدا حاصل زارعی

بازدیدها: ۱۴