وصیت نامه شهید

سم رب الشهداء و الصدیقین

ما راست قامتان جاویدانه تاریخ خواهیم ماند .
( شهید بهشتی )

با درود و سلام بی کران بر رهبر کبیر انقلاب حضرت آیت الله امام خمینی و درود بر تمامی رزمندگان جبهه های حق علیه باطل و سلام بر تمامی شهیدان از هابیل تا حسین (ع) و از حسین (ع) تا شهدای جنگ تحمیلی .

حال که می روم تا راه کربلای حسین (ع ) را بر تمامی جهانیان بگشایم و جان ناقابلم در راه اسلام و قرآن و میهن عزیزم ایران فداکنم هدفی جز الله ندارم و میروم تا جان خویش را در راه خدا فدا نمایم و آزادی بگیرم و خون خویش را برای آبیاری درخت اسلام بر زمین بریزم و ندای هل من ناصر ینصرنی امام امت را لبیک گویم .

حال که روانه دشت کربلای ایران می شوم می روم تا حماسه ای دیگر بیافرینم و چون علی اکبر بسوی لشکر یزید زمان یورش ببرم و دستشان را از سر ملت محروم ایران کوتاه نمایم .

ای کاهش صد جان داشتم تا در راه اسلام فدا نمایم . ای همرزمانم همانطور که من راه برادر شهیدم حر را ادامه دادم و اسلحه‌اش را از زمین بلند نمودم و به سوی کفار نشانه رفتم شما نیز راهم را ادامه دهید و اسلحه‌ام را از روی زمین بردارید . مبادا کسی به اسم من بخواهد به این انقلاب خیانت نماید هرگز این کار را انجام ندهد .

در ضمن تقاضاهایی که از شما دارم این است که برایم سیاه نپوشید و گریه نکنید اگر می خواهید برای من گریه نمائید برای امام حسین ( ع) گریه کنید که بدن نازنینش سه روز و سه شب روی ریگهای داغ سرزمین کربلا افتاده بود .

مرا در گلستان شهدای بندر گناوه دفن کنید . والسلام
حسین خسروی

بازدیدها: ۲۹