وصیت نامه شهید

 « وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ »

 « گمان نکنید آنانی که در راه خدا کشته می شوند مرده‌اند بلکه زنده اند و نزد پروردگار خود روزی می خورند »

 سلام بر رهبران توحیدی از آدم تا خاتم و از آل محمد (ص) تا صاحب الزمان (عج) و سلام بر نائب وارث انبیاء و امامان خمینی کبیر رهبر جهانی اسلام که چون شیر روزها می‌خورشد و شبها چون جد بزرگوارش امام سجاد به دعا و نیایش خداوند مشغول است .

 و سلام بر شهیدان گلگون کفن این حامیان دودمان حسین (ع) که مانند او غریبانه می جنگند  و بسان او شهید می‌شوند  و نهال انقلاب را آبیاری می‌کنند و سلام بر برادران روحانی و طلاب مسئول این پیامبران عصرمان که بر هر سو پیغام این شهیدان و مردم را از جرثومه های شوم آگاه می‌کنند و سلام بر ملت غیور و شهید پرور ایران و نابودی و ذلت و خواری از آن گاه میآگاهخ مشرکین و کفار و مدافین و شیاطین بزرگ آمریکای جهان خوار باد .

 در گرما گرم پیکار سختی که ملت به پا خواسته و مسلمانان ایران را به رهبری قائد اعظم خمینی کبیر بر علیه استکبار جهانی آغاز نموده است و به هنگامی که یاوران اسلام چون اباذر و سلمان و مقداد و سمیه و پاسدار انقلاب اسلامی و …. همچون سدی محکم در مقابل یاران شیطان آمریکا ایستاده اند و می روند تا طومار این دجالان را در هم بپیچند انسان بر سر دو راهی انتخاب قرار گرفته و یکی دو راه را باید انتخاب کند یا عزت یا ذلت ، و یا حسین و یا یزید ، یا تسلیم و یا شهادت و یا بهشت یا دوزغ را .

در آخر از پدر و مادرم که طی عمرم نتوانسته‌ام به آنها خدمت بکنم به بزرگی خودشان مرا ببخشند زیرا اگر شما نبخشید خدا هم نمی بخشد و همچنین از برادران و خواهرانم می خواهم که ما ببخشند و همگی صبر پیشه کنند . والسلام

پاسدارم و هر گز نکنم پشت به میدان    گر سر برود من نروم از سر پشیمان

برادر کوچک شما عبدالحمید حسینی

مورخه :۱۳۶۰/۱۲/۰۶

 

 

بازدیدها: ۲۶