وصیت نامه شهید

بسم رب الشهداء و الصدیقین

« و عتصموا بحبل الله جمیعاً و لا تفرقوا »

جملگی به ریسمان محکم الهی چنگ زنید و متفرق نشوید
(قرآن کریم)

با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران و منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود (عج) و با درود فراوان به امت حزب الله و شهید پرور شهرستان گناوه و با درود فراوان به رزمندگان عزیز در جبهه های حق علیه باطل و با درود به بازماندگان شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی عراق علیه ایران که از خداوند متعال امیدواریم به آنها صبری جلیل عنایت فرماید .

اینجانب فرزندی از فرزندان کوچک اسلام و سربازی از سربازان امام زمان (عج) و یکی از یاری دهندگان حسین زمان خمینی بت شکن می باشم که با جان و دل عاشقانه و مخلصانه این راه را انتخاب کرده‌ام و هیچ اجباری هم در آن نیست

حال که سه سال از این جنگ تحمیلی عراق جنایت‌کار می‌گذرد ، خداوند این سعادت دیرینه که برای این بنده حقیر باور کردنی نبود نصیبم نمود و توانستم با این سن زیاد در کنار این سربازان امام زمان (عج) و یاران حسین (ع) بشتابم و عاشقانه بر دشمنان اسلام و قرآن بتازم .

آری ای عزیزان امروز خداوند به ملت ایران نعمتی ارزانی داشت که ملتهای غیره از این نعمت های بزرگ بر‌‌خوردار نیستند و آن رهبر کبیر پیر جماران است که قلبش برای میلیونها مسلمان مستضعف می‌تپد و او همیشه فریاد بر می‌آورد که ملت غیور ما امروز باید از پیر و جوان به جبهه‌ها بروند

و این یک واجب کفایی می‌باشد چون جهاد دری از درهای بهشت می‌باشد که بر روی انسانهای پاک خدا باز می‌شود و نه بر همه کس . خداوندا از تو می خواهم مرا طوری بمیرانی که بدنم سالم نباشد در کنار بدنهای پاره پاره شهیدان .

چون اگر من در بستر مرگ بمیرم فردای قیامت هنگام ملاقات با شهیدان سرافکنده و شرمنده‌ام .

خداوندا مرا در حال خدمتگذاری بمیران تا شاید مورد عفو تو قرار بگیرم چون ما عمرمان را با گناه و تباهی سر کرده‌ایم و حال رو به درگاه تو آورده‌ایم و از تو کمک می‌خواهیم .

و اما تو ای همسرم حال که روانه این دانشگاه الهی هستم و می روم تا قبر آقایم سید و سالار شهیدان حسین (ع) را در آغوش بگیرم و با او عهد ببندم که تا نفس در قالبم است دست از اسلام بر نخواهم داشت تو بعد از من هیچ وقت زانوی غم را در بغل نگیر و برایم دعا کنید .

والسلام علیکم

عبدالله رستمی

بازدیدها: ۱۴