وصیت نامه شهید

« یا ایها الذین آمنو هل ادلکم علی تجاره تنجیکم من عذاب علیم . تومنو بالله و رسوله و تجاهدون فی سبیل الله با اموالکم و انفسکم ذالکم خیر لکم ان کنتم تعلمون »

 ای اهل ایمان آیا شما را به تجارتی سودمند که شما را از عذاب دردناک (آخرت) نجات بخشد دلالت کنم ؟ آن تجارت این است که به خدا و رسول ایمان آرید و به مال و جان در راه خدا جهاد کنید این کار از هر تجارت اگر دانا باشید برای شما بهتر است .

حقیر خدا را شکر میکنم که این سعادت بزرگ را نصیبم کرد به جبهه بیایم . ای مردم به نصیحتهای پدرانه امام عمل کنید نماز جمعه ، دعای کمیل و دعای توسل را همیشه گرم نگه دارید من به جبهه و جنگ میروم تا اسلام و قرآن را پشتیبان باشم و نگذارم به اسلام و ناموس ما خیانت شود در تشییع جنازه‌ام قرآن را روی تابوتم بگذارید تا بدانند با دست خالی رفته‌ام و عکس امام و پرچم جمهوری اسلامی را بر تابوتم نصب کنید تا بدانند مقلد امام و پشتیبان ولایت فقیه و در راه وطن عزیز خود رفته‌ام و تو ای پدر گرامیم با مرگ من ناراحت نباش و خود نیز مانند حبیب ابن مظاهر باشید و افتخار کنید که چنین سعادتی بدست آوردید .

مادر عزیزم میدانم که با شنیدن شهدت فرزندت چگونه حالی پیدا میکنید و اما تو مثل بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه (س) باش . ای خواهران  برادرانم اصلاً از شهادت برادر خودتان ناراحتی به دل راه ندهید که آن روز است که منافقین خوشحال می‌شوند و جشن میگیرند .

پدر و مادر عزیزم حق بزرگی بر گردن من دارید اما به اندازه سر سوزنی آن را ادا نکرده‌ام ، به خون شهدا و بخاطر اسلام و بخاطر خدا حقیر را ببخشید و از تمام اقوام و دوستانم و آشنایان حلالیت می‌طلبم … کتابها را وقف مسجد یا کتابخانه بکنید . در آخر تکه شعری برای پدر و مادر گرامیم میسرایم :

 مرگ در راه خدا جلوه دامادی ماست

ای اجل جلوه به آئین ده و دامادم کن

به حجله میروم شادان ولی زخمی به تن دارم

ببوسم دستت ای مادر که پروردی مرا آزاد

بیا بابا تماشا کن که فرزندت شده داماد

دعای همیشگی : 

خدایا ، خدایا ، تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر افزا ، اسیران ما آزادشان بگردان ، زیارت کربلا نصیب ما بگردان ، ظهور آن حضرتت نزدیکتر بفرما

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

از جبهه حق علیه باطل

عبدالله نظری   ۱۳۶۵/۰۵/۰۵

Views: 139