خاطرات

 

خاطره ای از رزمنده سلیمان کمالی :

شهید بزرگوار ما غلامحسین تیموری مردی مومن فداکار، با اخلاق نیکو ، خنده رو و ساده زیست و بدون تکلف بود  به لحاظ اینکه از همه همرزمان خود مسن تر بود  برادران نیز جهت احترام و بزرگداشتش به ایشان لقب «خالو» داده بودند و همه برادران با همین نام «خالو» ایشان را می‌خواندند ، او نیز به همه احترام می‌گذاشت .

در اوقاتی که ارتش بعث عراق ما را زیر آتش می‌گرفت به شوخی به هم رزمان می‌گفت : اینها چقدر (ارتش عراق) نامرد هستند قدرت مقابله و روبروشدن با بسیجیان خمینی (ره) را ندارند از راه دور با توپ و خمپاره به سوی ما تیراندازی می‌کنند . اینها اگر مرد هستند بیایند جلوی ما تا رو در رو با هم بجنگیم ، اینگونه جنگ کردن جنگ نامردی است ، همرزمان می‌گفتند : بارک ا… خالو درست می‌گوید ارتش صدام نامرد است ، مردها از رو به رو با دشمن خود می‌جنگد ، همه با هم می‌زدند به خنده و برادران را خوشحال می‌کرد .

این شهید بزرگوار در یکی از مراحل عملیات فتح المبین با سایر همرزمان خود به درجه رفیع شهادت نائل آمد روحش شاد و با سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) محشور باد ان شاءالله .

هدف شهید  پیروزی اسلام و مسلمین و نابودی استکبار جهانی به سرکردگی امریکای جهانخوار ، بیرون راندن دشمن از خاک لاله خیز اسلامی بود .

 سلیمان کمالی

___________________________________________________________________________________

بازدیدها: ۱۷