وصیت نامه شهید

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتاً بل احیا عند ربهم یرزقون

آنان که در راه خدا و بر علیه دشمنان خدا مبارزه میکنند و کشته میشوند مپندارید که مرده اند ، بلکه زنده اند و پیش خدا روزی می خورند .

( قرآن کریم )

سلام بر حسین (ع) ، پرچمدار نهضت عاشورا و سلام بر مهدی (عج) منجی عالم بشریت و سلام بر رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی و سلام بر شهدای گلگون کفن اسلام .

خداوندا ! تو را شکر می گویم که دستم را گرفتی و از ظلمت بسوی نور هدایت کردی ،

خداوندا! مرا ببخش از گناهانی که در طول عمر کم بر اثر پیروی از هواهای نفسانیم انجام داده‌ام ، اگر چه میدانم بخشش و کرم تو بیش از گناهانم است .

خدایا در قرآن و روایات خوانده بودم که تو مشتری جان و خون کسانی هستی که از مال و فرزند و لذتهای ، دنیوی میگذرند و بسوی تو می‌آیند و من امروز خود را در صف آنها قرار داده‌ام تا اگر قابل باشم خریدارم باشی .

 آمین یارب العالمین

برادران و خواهران و امت شهید پرور ایران امروز روز یاری اسلام است و روز لبیک گفتن به هل من ناصراً ینصرنی امام حسین (ع) است ، امیدوارم که این راهی که پیش گرفته اید به رهبری امام امت تا انقلاب حضرت مهدی (عج) ادامه دهید . انشاالله .

و اما سخنی هم با پدر و مادرم ، پدر و مادر عزیزم زحمات شما را تا قیامت فراموش نمیکنیم و از اینکه هنگام اعزام ، نتوانستیم بیایم با شما خداحافظی کنم از شما پوزش میخواهم و امیدوارم که مرا ببخشید و اگر خداوند شهادت را نصیبم کرد ناراحتی نکنید و خدا را شکر کنید که فرزندی را تقدیم اسلام کرده اید و اما همسر میدانم که با خبر شهادتم نگران و ناراحت می‌شوی ، اما بیاد بیاور روزهای که در مورد واقعه کربلا صحبت میکردیم و از اهلبیت امام حسین میگفتیم بخصوص از حضرت زینب (س) و از شما میخواهم صبور باشید و خدا ، را شکر بگوئید و اگر توانستی خودت از فرزندان نگهداری کن و آنها را خوب تربیت کن

و بگو تا راهم را ادامه دهند و از اسلام و ولایت فقیه پیروی نمایند و از برادرانم میخواهم که مرا ببخشند و از خدا برای طلب آمرزش کنند و هیچ ناراحت و تگران نباشید و خدا را شکر کنید و اگر برادرم نوشاد آمد ایران از او هم برایم طلب بخشش کنید .

از دوستان و آشنایان طلب بخشش دارم ، در ضمن ما در گلستان شهدا گناوه دفن کنید .  

والسلام

محمد جعفر سعیدی

 مورخه : ۱۳۶۵/۰۹/۳۰

 

 

 

 

بازدیدها: ۱۳