وصیتنامه شهید:

بسم رب الشهدا

یا ایها الذین آمنوا اطیعو الله و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم

با درود فراوان به پیامبر عظیم‌الشان و فرزند بر حقش امام خمینی و با سلام و درود بی پایان به سالار شهیدان کربلا و کربلاهای خونین ایران که بیاد حماسه های والا مقام آنها که با خون خویش درخت اسلام را آبیاری کردند و نام خویش را تا ابد جاوید ساختند و لذت زندگی را جز رسیدن به لقا الله برای خدمت به اسلام و مسلمین هدفی نداشتند ، همانا آنان سعادتمندند و هرگز نمر‌ده‌اند .

آنان به هدف شامخ و بلند مرتبت خویش رسیدند و این بار را بر دوش عاشقان الله نهادند باشد که ما نیز بتوانیم رسالت الهی خویش را با تمامی نیرویی که در جسم حقیرمان اندوخته است حفظ کنیم و این چیزی است که بزرگان خواهانش بودند روزی که حسین فریاد حق طلبانه‌اش یعنی «هل من ناصر ینصرنی» را سر میداد گویی آن صدا تازه تازه‌تر است و امام ما را بیاری میطلبد .

اینک امت شهید پرور با صمیمانه‌ترین احساسات خود به این فریاد لبیک میگویند و فوج ، فوج روانه کربلای خونین میشوند وبا دشمن قسم خورده که دستش تا مرفق به خون جوانان این وطن آلوده است نبرد میکنند و حماسه می آفرینند من نیز تا آخرین قطره خونم از این انقلاب که ادامه نهضت و انقلاب حسینی است دفاع میکنم .

مردم  ما مسلمانیم و پروردگار عالم فرموده به هر نحو باشد آزمایش خواهیم شد پس فردی صالح و با فضیلت برای خدمت به اسلام باشیم و از آزمایشات الهی غافل نشویم .

و سخنی با شما پدر و مادر عزیزم دارم که اگر شهید شدم بدانید که در راه مولایم حسین (ع) قدم برداشته‌ام و افتخار ابدی و سعادت دائمی را برای خود خریده‌ام مبادا گریه کنید که اجر شما ضایع میگردد و اگر خواستید گریه کنید برای شهید بی غسل و کفن یعنی حسین (ع) گریه کنید در پایان از تمامی برادرانم و خواهرانم تقاضای حلالیت دارم و از تمامی خویشان خود نیز آمرزش .

« والسلام علی عباد الله الصالحین »

سرباز کوچک خمینی محمود احمدی

بازدیدها: ۲۳