زندگی نامه شهید

شهید ناصر داودی در یک خانواده متوسط و مذهبی چشم به جهان گشود و در همان زمان کودکی علاقه مخصوصی به یاد گرفتن فرایض و تحقیق داشت . در سن ۶ سالگی وارد دبستان دانش شد و در همان زمان شروع به نماز خواندن نمود .

شهید از اخلاق و رفتار بخصوصی برخوردار بود همیشه با چهره‌ای خندان و شاداب مقابل دوستانش نمایان می‌شد و در زمان کودکی جهاد با نفس را شروع می‌کرد .

در سال دوم دبیرستان بود که مبارزات انقلابی مردم به رهبری امام خمینی شروع شد و از همان اوایل در مبارزه مردم نقش بسزایی داشت و هنوز فریادش در گوش تمام دانش‌آموزان هست ، فریاد می‌زد که مرگ بر رستاخیزی ، درود بر خمینی و شروع به تشکیل نیرویی به نام حزب الله نمود .

در تمام راهپیماییها در صف جلو قرار می گرفت و مسئول نظم راهپیمایی بود تا اینکه انقلاب پیروز شد و او از اشخاصی بود که همان اوایل به عضویت بسیج درآمد و وظایفش سنگینتر شد و شروع به فعالیت نمود .

گاهی نگهبانی می‌داد و گاهی مشغول به درسهای سیاسی و عقیدتی می‌شد و نقش بسزایی در مراسمات و برگزاری انتخابات داشت

همچنین وی از اعضای فعال انجمن اسلامی مدرسه شهید غلامی و اتحادیه انجمنهای اسلامی دانش‌آموزان شهرستان گناوه بود .

هنوز فریادش در گوش برادران و خواهران همشهریش هست که وقتی مرحوم شهید رجایی بعنوان نخست وزیر وارد گناوه شد با صدای بلند شعار می‌داد :
رئیس جمهور کیه ، رجایی ، رجایی

او در سرکوبی ملحدین و منافقین و پاکسازی منطقه از لوث وجود پلیدشان نقش فعالی داشت و به همین خاطر بارها از سوی وابستگان آمریکایی و روسی تهدید به مرگ شد.

تا اینکه جهت مبارزه با مزدوران بعثی در اوایل آبان ماه ۱۳۶۰ راهی جبهه حق علیه باطل گردید و در عملیات طریق القدس شرکت نمود و از ناحیه گردن مجروح شد و با این حساب او از اینکه به شهادت نرسیده بود اظهار نگرانی می نمود و مدتی به خاطر زخم گردن در بیمارستان و خانه بستری بود

مجددا بعد از بهبود یافتن زخمها در نیمه اسفند ۱۳۶۰ راهی جبهه‌ها گردید و در تاریخ ۱۳۶۱/۰۱/۰۲در جبهه شوش در دشت عباس در عملیات فتح المبین به درجه رفیع شهادت نائل گردید .

روحش شاد یادش گرامی باد.

بازدیدها: ۸